אני לא מצליחה להצמיד לכפתור פקודת get url

חוהלה

משתמש חדש
שלום לכולם,
אני לא מצליחה להצמיד לבאנר שעשיתי פקודה של on release get url
מישהו יכול לעזור לי?

אלף תודה

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
הכי טוב שתכתבי את הדרך שאת מצמידה את הפקודה, או שתעלי קובץ פתוח.

wantstknw

משתמש רשום
מה שאני תמיד עושה: קודם כל לתת לכפתור שם (INSTANCE NAME) שזה נמצא בPROPERTIES (ראי PROPERTIES באדום) אני למשל נתתי את השם BTN, בלי השם הזה זה לא ילך. אח"כ בACTIONS את כותבת: (ראי ACTIONS), שם את צריכה לכתוב גם את הINSTANCE NAME אם לא זה לא יעבוד.
יכול להיות שיש דרך יותר קלה או דרך אחרת, אבל זה מה שאני עושה וכמובן שלמדתי את זה ממישהו בפורום פלאש אחר.
מקווה שעזרתי​

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    KB 58.3 · צפיות: 11
  • Untitled-2.jpg
    KB 43.6 · צפיות: 14

אסתי

משתמש צעיר
אני בדרך כלל לא מתייחסת כלל לinstance name.
השלבים הם:
1. F8 - להגדיר 'button'.
2. ללחוץ דאבל קליק על הכפתור. שם את מעבירה לhit (אם את רוצה כמובן שזה יהיה כפתור נסתר)
3. בחזרה לבמה- תוודאי שהבחירה שלך על הכפתור. בactions:
on (release) {
getURL("http://www.example.co.il", "_blank")
}

נ.ב. זה עובד רק בAS2

מקוה שעזרתי, בהצלחה!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תבדקי שאין לך כפתור בתוך כפתור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה