אני לא חדש, אבל נמחק לי כל המחשב!!!! איך אפשר לשחזר את חשבון הניק שלי בפרוג בלי הסיסמא?

אשר גרין 1

משתמש חדש
D I G I T A L
שלום !
(סליחה שאני כותב כאן אין לי אפשרות אחרת)
מישהו יודע איך אני יכול לשחזר את המשתמש הקודם שלי בפרוג?
נמחק לי הזכרון במחשב, ויחד איתו כל הסיסמאות. לכן, אני לא יכול לשחזר את הניק שלי בפרוג.
(כי אין לי אפשרות לגשת למייל ולאפס סיסמה).
אני אשמח אם מישהו מהמנהלים @prog @מרשמלו ישחזר לי את @אשר גרין כי סתם פתחתי כעת משתמש חדש,
ואין לי יכולת להגיב בקהילות המקצועיות שהייתי רשום בהן.

נערך לאחרונה ב:

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אשר גרין 1

משתמש חדש
D I G I T A L
תקרא מה כתבתי למעלה
נמחק לי "כל" המחשב וממילא כל" הסיסמאות של האתרים כולל למייל נמחקו,
ואין לי אפשרות לשחזר את הסיסמא למייל מסיבה מאוד פשוטה,
לא הספקתי להגדיר כתובת מייל לשחזור,
ולפלאפון כשר א"א לשחזר אין לזה SMS
(ואפילו שאני בחברת פלאפון שאפשר דרך שיחה למספר מסוים לשמוע SMS גם זה בוטל לאחרונה)
את הלקח כבר למדתי ולהבא מומלץ לכל אחד להגדיר כתובת מייל אחרת לשחזור או מספר לא כשר
של קרוב לשחזור בSMS .
אבל כעת אין לי גישה לפרוג בניק הישן

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לגימייל יש אופציה של קוד בשיחה קולית ולא רק במסרון

אשר גרין 1

משתמש חדש
D I G I T A L
לגימייל יש אופציה של קוד בשיחה קולית ולא רק במסרון
כל מה שיש לה את זה "זה "רק" באימות דו שלבי" ולא בשום אופציה אחרת אולי בזמן הרישום אתה יכול לבדוק את זה פשוט תנסה לרשום מספר פלאפון כשר "לאיפוס משתמש" (לא לאימות דו שלבי) ואז הוא ינסה לאמת אותך "רק, בSMS ונסיתי את זה המון פעמים להרבה חברה שנחסם להם המייל ולא הצלחתי "הייתה תקופה" שניתן היה בזמן הרישום בלבד לאמת ע"י שיחה ואח"כ זה התבטל, אגב אם אתה כבר אומר אז בנוסף לא ניתן להוסיף את המספר של "האימות דו שלבי" בתור "מספר לשיחזור חשבון" מתאמיי אבטחה כנראה וניסיתי כמה פעמים לרשום ולא הלך גם אם ניסיתי בלא כשר וכעת האימייל שלי היה מוגן באימות דו שלבי ולכן לא יכולתי לשחזר במספר כי המספר הוא "בנוסף לסיסמא" וכעת אפילו לא הגעתי למצב של "אימות דו שלבי, כי אין לי את הסיסמה

מקווה שהבנת.
בקיצור חבל על הדיבורים מה אני עושה כדי להחליף את הניק
ושאף אחד לא יחשוב שאני מתחזה כי אין סיכויי שאני יפתח משתמש בשם "@אשר גרין 1" אם לא שאני באמת ה"@אשר גרין" המקורי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה