אני אובד עיצות כפשוטו, עדכוני ווינדוס

• פותח הנושא aba
  • פורסם בתאריך

aba

משתמש צעיר
אני משתמש בנטסטיק 10 ג'יגה, ולשימושי זה מספיק בהחלט.
לאחר עוד עדכון מעצבן של ווינדוס שלקח לי כ2 ג'יגה, נמאס לי, נכנסתי ל"שירותים" ועשיתי DISABLE , (אגב, זה לבד חוצפה מצידם שכותבים שאין עדכונים ב"חיבור לפי שימוש" ובפועל מעדכנים) עשיתי גם ניקוי דיסק אח"כ, וזה עזר.!
עברו כמה חודשים ומלפני כמה ימים נשתלה לי תוכנת עדכון במחשב שמעדכנת בלי סוף , אני כותב "דיסאבל" שוב ואחרי כמה דקות אני שוב רואה את התוכנה מעדכנת אני פותח את ה"שירותים" ורואה שהווינדוס אופדאט פועל
לאחר כמה פעמים נמאס לי , אמרתי לעצמי, נו שיעדכן את הג'יגה שתיים שלו ונגמור, אבל לא, כל פעם שאני פותח את האינטרנט התוכנה מתחילה לעדכן שוב פעם מאפס וגונבת לי בערך ג'יגה (אני כבר בחריגה של 3 ג'יגה מעל ה10 כשבקושי השתמשתי (אני משתמש באינטרנט רק כשעה/חצי שעה בערב)
רבותי אני ממש מיואש, כל מי שיכול לעזור יעשה פה חסד..תודה

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 116 · צפיות: 23
  • ‏‏לכידה1.PNG
    ‏‏לכידה1.PNG
    KB 49 · צפיות: 19

aba

משתמש צעיר
ובכן קרדיט לנטפרי.. קיבלתי תשובה לעניין שיש אפשרות בנטפרי לחסום ספציפית עדכוני ווינדוס
מקווה שזה יעזור, אם לא אעדכן..

קבצים מצורפים

• 2.PNG
    2.PNG
    KB 12 · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה