עזרה אנטי וירוס

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר להתקין את הגירסא העסקית (אנדפוינט).

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר להשיג אצלי רשיונות של ESET במחירים ממש זולים

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא מבין אתכם, מייקרוסופט מספקת חינם כחלק ממערכת ההפעלה של חלונות 10 את האנטי וירוס המומלץ, הקל, המהיר והנוח שנקרא Windows Defender.
אין למשתמש ביתי צורך ב-ESET. נקודה.
א. שמעתי מכמה טכנאים שכן כדאי להתקין ESET למרות שיש את האנטי וירוס של מייקרוסופט.
ב. אני אישית התקנתי את ESET פרימיום על ווינדוס 10 ויש בו הרבה שידרוגים גדולים וחכמים שאין בכלל במייקרוסופט לדעתי

צבי טכנאי מחשבים

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
א. שמעתי מכמה טכנאים שכן כדאי להתקין ESET למרות שיש את האנטי וירוס של מייקרוסופט.
ב. אני אישית התקנתי את ESET פרימיום על ווינדוס 10 ויש בו הרבה שידרוגים גדולים וחכמים שאין בכלל במייקרוסופט לדעתי
חפש באינטרנט המלצות של טכנאים מוכרים ותתפלא לשמוע שדיפנדר הוא מצוין לא פחות.

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
לא מבין אתכם, מייקרוסופט מספקת חינם כחלק ממערכת ההפעלה של חלונות 10 את האנטי וירוס המומלץ, הקל, המהיר והנוח שנקרא Windows Defender.
אין למשתמש ביתי צורך ב-ESET. נקודה.
מנסיון האנטי וירוס של מיקרוסופט מפספס המון וירוסים

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מנסיון האנטי וירוס של מיקרוסופט מפספס המון וירוסים
לפני ESET היה לי את האנטי וירוס שהגיע יחד עם כל חבילת ווינדאוס 10, וכשהתקנתי את ESET פתאום היה צריך לעבוד הרבה זמן כדי לנקות לי את המחשב...

צבי טכנאי מחשבים

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לפני ESET היה לי את האנטי וירוס שהגיע יחד עם כל חבילת ווינדאוס 10, וכשהתקנתי את ESET פתאום היה צריך לעבוד הרבה זמן כדי לנקות לי את המחשב...
זה סתם שטויות, חבל שעברת לESET. אם את משתשמש ביתי אין לך צורך בזה.
מניסיון, ESET כבדה יותר בהרבה, ומאטת את ביצועי המחשב במחשבים חלשים.

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה סתם שטויות, חבל שעברת לESET. אם את משתשמש ביתי אין לך צורך בזה.
מניסיון, ESET כבדה יותר בהרבה, ומאטת את ביצועי המחשב במחשבים חלשים.
אישית אני מאו נהנה מהם...
מה גם שאני משתמש בגרסת הפרימיום ויש להם הרבה פיצ'רים מאוד טובים שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה