אנא שאו תפילה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אליש

משתמש מקצוען
אשה חרדית מוכרת ,נמצאת בטיפול נמרץ מאתמול בערב במצב קשה מאד!!!!!!!
שמה- ברכה חנה איטה בת פרידה שולמית

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ה-ז כולל.

רפואה שלימה בתושח"י

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
מעניין - מה פירוש מוכרת? מי מכיר אותה?

אני קיבלתי מייל עם ההודעה הזו בדיוק, אבל שם מעט שונה, וחברתי קבלה מייל זהה בהשמטת המילים "אישה חרדית מוכרת".

מישהו מכיר באופן אישי? או שזו המצאה?

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בראש מילה;1015426:
מעניין - מה פירוש מוכרת? מי מכיר אותה?

אני קיבלתי מייל עם ההודעה הזו בדיוק, אבל שם מעט שונה, וחברתי קבלה מייל זהה בהשמטת המילים "אישה חרדית מוכרת".

מישהו מכיר באופן אישי? או שזו המצאה?
מה פרוש מוכרת? אני מכירה אותה (ולא קשר משפחתי)
אישה חרדית מקסימה מקרית הרצוג. בתפקידה היא גננת טובה ומבוקשת בערית בני ברק, כמו כן היא משחקת הרבה בהופעות ולכן הציבור מכיר אותה.

MIC.MIS

סטודיו GlowUp בניית אתרי חנויות בהנהלת מיכל מישאלי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ל"ח-מ"ה

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היא היתה הגננת שלי!!!
אישה מקסימה ידועה מאד בשם חני ברמן
הוסיפו לה את השם ברכה תתפללו עליה....

מ"ו- נ'

MIC.MIS

סטודיו GlowUp בניית אתרי חנויות בהנהלת מיכל מישאלי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נ"ו-נ"ט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה