אמבטיה רגילה לאמבטיה על רגליים

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קדם כל צריך חלל מאד גדול. כי זה לא יפה ולא פרקטי שזה צמוד לקירות.
דבר שני וחשוב מאד לקחת בחשבון שזה מאד משפריץ החוצה כשמתקלחים בה.

עושים את זה הרבה בדירות בסטנדרט גבוה. ואז מפרידים ל-2 פונקציות: 1. מקלחת מרווחת וסגורה כדי להתקלח עם שפורפרת בלי להרטיב את כל החדר.
2. אמבטיה עומדת בה מתרחצים בישיבה בתוך האמבט. (ולא מעט פעמים היא נועדת בכלל רק ליופי... או לדמיון שיום יבוא ויהיה זמן ממש להתפנק בה)
גדל של חדר רחצה כזה בכיף מגיע לגדל של יחידת דיור במקומותינו... אבל אולי אתם לא מהסוג הנפוץ שאם יש לו כמה מטרים מיותרים מעדיף לעשות איתם ביזנס מלהתפנק.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קדם כל צריך חלל מאד גדול. כי זה לא יפה ולא פרקטי שזה צמוד לקירות.
דבר שני וחשוב מאד לקחת בחשבון שזה מאד משפריץ החוצה כשמתקלחים בה.

עושים את זה הרבה בדירות בסטנדרט גבוה. ואז מפרידים ל-2 פונקציות: 1. מקלחת מרווחת וסגורה כדי להתקלח עם שפורפרת בלי להרטיב את כל החדר.
2. אמבטיה עומדת בה מתרחצים בישיבה בתוך האמבט. (ולא מעט פעמים היא נועדת בכלל רק ליופי... או לדמיון שיום יבוא ויהיה זמן ממש להתפנק בה)
גדל של חדר רחצה כזה בכיף מגיע לגדל של יחידת דיור במקומותינו... אבל אולי אתם לא מהסוג הנפוץ שאם יש לו כמה עשרות מטרים מעדיף לעשות איתם ביזנס מלהתפנק.
תודה רבה!
אני מעדיפה לפנק את עצמי במשהו כזה ואני ממש אוהבת את הגנון.
השאלה אילו עוד חסרונות יש בזה.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אמבטיה על רגליים זה רק יופי וסטייל לא מצאתי יתרונות
והראיה לזה שכבר כ-80 שנה מאז שיש מים זורמים בכל בית לא חזרו לאמבטיה הזו
אין אפשרות לסגור אותה מסביב ברחצה המים שנישפכים החוצה בורחים מתחתיה הברז עומד על הרצפה וצריך להתכופף אליו ומזלף תלוי לא אפשרי אולי משהוא ישלים לי את היתרונות?

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמבטיה על רגליים זה רק יופי וסטייל לא מצאתי יתרונות
והראיה לזה שכבר כ-80 שנה מאז שיש מים זורמים בכל בית לא חזרו לאמבטיה הזו
אין אפשרות לסגור אותה מסביב ברחצה המים שנישפכים החוצה בורחים מתחתיה הברז עומד על הרצפה וצריך להתכופף אליו ומזלף תלוי לא אפשרי אולי משהוא ישלים לי את היתרונות?
תודה רבה
אז למה עושים את זה ? (לא בישראל)

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה
אז למה עושים את זה ? (לא בישראל)

האם ראית בחנויות ניאגרה שתלויה צמוד לתקרה וכדי להוריד את המים מושכים בחוט?
משהוא מימי המנדט ובכן זה נח?
פשוט עברו לוינטג ולרטרו אז גם זה אחד המאפינים אבל גם אם אוהבים את הסגנון לא חייבים לקחת את החסרונות
אפשר להסתפק ביתרונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה