אמא'לה! חתולה!

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה על המידע!
האמת שלא ראיתי לפני כן (לפני שהשכן הגיע) שיש עכברים, וגם נחש לא זכיתי להכיר ב"ה.
אבל טוב שיש כאלו שזה משמח אותם...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י רותי12;1263339:
יש לנו בבנין למטה בחצר עשרות חתולים ! כי יש שכנה לא בסדר שמאכילה אותם יומיום . מה עושים עם הזוועה הזאת?

סליחה שאני 'כופרת' ברוח האשכול, מה כ"כ נורא בכמה מהלכי על ארבע פרוותיים היוצאים ונכנסים בסמוך אלייך?...

וסליחה אם הקפצתי אי מי ממקומו...

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מילה בסלע;1263437:
סליחה שאני 'כופרת' ברוח האשכול, מה כ"כ נורא בכמה מהלכי על ארבע פרוותיים היוצאים ונכנסים בסמוך אלייך?...

וסליחה אם הקפצתי אי מי ממקומו...

אם אפשר, רק שם וכתובת ונשלח אותם אליך....;)

חביבה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פוינט ק גת;1263248:
תקראו לי כשאתם מנסים, מעניין לראות חתולה עושה אא-א--אאא--אפצצצצצ'י...;)
בטח שחתולה עושה אפצ'י, דווקא ראיתי פעם...

ravitsar

משתמש רשום
גם לי יש את אותה בעיה והתקשרתי לשרות התעבורה בעיר וכן שלחתי מכתב לשרות הוטרינרי..הם לוקחים רק את הגורים או חתולות חולות...ולהרחקתם צריך לשים סמרטוטים עם המון אקונומיקה הם מתרחקים מריח וכן לשפוך לכיוונם מים הם יפחדו להגיע שוב...בהצלחה!

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדרך שאני ניסיתי, ועבדה נגד כל בעלי החיים (גם חתולים, וגם יונים וכו'), היא פשוט לפתוח צינור מים בזרם חזק, ולשטוף אותם במים.
קצת אכזרי, אבל הם לא חוזרים.
במקרה אחד, הם חזרו שוב פעם אחת, קיבלו שטיפה נוספת, ומאז - שקט!

ואל תצעקו עלי "צער בעלי חיים", כי צערם של האנשים שבבית קודם.

ניקול

משתמש מקצוען
מנצלת את האשכול:
אם ראיתם במודיעין עילית (כנראה בברכפלד) חתולה שחורה עם "סינר" לבן ו"גרביים" לבנות ברגליים
בבקשה תודיעו לי איפה ראיתם אותה...
מדובר בחתולת בית שהופקדה אצלינו בשבוע שעבר למשמרת ונעלמה אחרי יומיים מבעד לחלון הפתוח
מאד לא נעים לנו מהבעלים... ואנחנו עדיין מקווים למצוא אותה (השאלה איך 'נשכנע' אותה לחזור לפה:eek:)

יעל ברג

משתמש מקצוען
בתור בעלת חצר הסובלת מפוביה לחתולים:

א) מרגילים את הילדים לסגור את הדלת. לוקח זמן אבל זה אפשרי. הילדים שלי היום כבר אוטומטית לא משאירים את הדלת פותחה אפילו כשהם נכנסים רק שניה לקחת איגלו.

ב) מבינים שחתולות, עם כל הגועל, עדיפות על עכברים ונחשים... חתולות סה"כ מסייעות לנו להיפטר משני זני חיות אלה, שהם הרבה פחות סימפטים והרבה יותר מסוכנים מחתולות.

sh12

משתמש מקצוען
אם יש אנשים בחצר, אז אפשר להישאר עם דלת פתוחה - כי ממילא חתולות לא נכנסות בד"כ.
ומי שנכנס הביתה סוגר אחריו את הדלת, בדיוק כמו דלת הכניסה... :rolleyes:

לומדת 10

משתמש פעיל
נכתב ע"י ניקול;1263919:
מנצלת את האשכול:
אם ראיתם במודיעין עילית (כנראה בברכפלד) חתולה שחורה עם "סינר" לבן ו"גרביים" לבנות ברגליים
מדובר בחתולת בית שהופקדה אצלינו בשבוע שעבר למשמרת ונעלמה אחרי יומיים מבעד לחלון הפתוח
מאד לא נעים לנו מהבעלים... ואנחנו עדיין מקווים למצוא אותה (השאלה איך 'נשכנע' אותה לחזור לפה:eek:)

קחו עכבר למשמרת :)

כוס קולה

משתמש פעיל
נכתב ע"י חסידישער;1263688:
הדרך שאני ניסיתי, ועבדה נגד כל בעלי החיים (גם חתולים, וגם יונים וכו'), היא פשוט לפתוח צינור מים בזרם חזק, ולשטוף אותם במים.
קצת אכזרי, אבל הם לא חוזרים.
במקרה אחד, הם חזרו שוב פעם אחת, קיבלו שטיפה נוספת, ומאז - שקט!

ואל תצעקו עלי "צער בעלי חיים", כי צערם של האנשים שבבית קודם.

חתולה טובה היתה לך
מחכה עד שתביאי את הצינור.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ח פוגל;1263362:
כמו שאמרתי - ישנו תכשיר מיוחד דוחה חתולים.

אף אחד לא שמע עליו מלבדי?

מדובר בבקבוקון קטן, מזכיר טיפות אוזניים. לצערי איני זוכרת את שמו, אבל אותי הוא פשוט הציל מהזוועה הזו ששמה חתול ליד הבית.

יש לך שם? אחותי שאלה בטמבור ואמרו לה שצריך להיות משהו אבל הם לא יודעים מה השם והיכן קונים, אם תעזרי לה בפרטים תעשי מצווה גדולה. תודה.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ניקול;1263919:
מנצלת את האשכול:

תבדקו אם היא לא חזרה הביתה

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כוס קולה;1263992:
חתולה טובה היתה לך
מחכה עד שתביאי את הצינור.

דבר ראשון, חתולה רעה מאוד!
דבר שני, הצינור היה מוכן, והיא לא ברחה כל פעם מיד, אלא ניסתה להצטנף בפינה, ורק כשהתעקשתי היא ברחה. אחרי השטיפה, חסל!

ח פוגל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לצערי איני זוכרת את השם. אבל אני מאוד ממליצה לברר, כי זה תכשיר יעיל מאוד. זכור לי שקנינו בבית מרקחת, אבל יכול להיות שאני טועה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה