אמא'לה! חתולה!

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דחוף! דחוף!
אחותי גרה בדירת גן ומאד סובלת מחתולות שנכנסות אליה הביתה (הבנתי שבעיקר אחת ספציפית). היום בערב אחינית שלי עברה ליד חדר בנים ולזוועתה גילתה שעל המיטה שאחיה הקטן ישן, יושבת אותה חתולה מפורסמת ונהנית ממשכנה החדש :eek:. האחינית הגיבורה סילקה את האורחת המאד לא רצויה והלכה לספר לאחותי, שמאותו הרגע לא נרגעת וציוותה עלי לבדוק בפרוג למי יש פיתרון יצירתי למנוע הישנות של מקרים איומים כאלו. (היא ניסתה פלפל שחור -לפי המלצה בפטנט רשום, ניסתה אקונומיקה, צלצלה לטמבור לבדוק אם יש תכשיר יותר קונבנציונלי ו...נאדה.) מי שיעלה פתרון יעיל יבורך בכל הברכות שבעולם. תודה.

profession

משתמש פעיל
להגיד לחתולה מחול לך מחול לך מחול לך... ! ;)
באמת סיוט..

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מנסיון, להתרגל...
אגב, אני אומר 'חתול', זה פחות מפחיד...

sh12

משתמש מקצוען
להקפיד על דלתות וחלונות סגורים =רשתות.

במקרים קיצוניים יש אפשרות להזמין לוכד חתולות
והוא יקח את החתולה לעיר אחרת...

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sh12;1262189:
להקפיד על דלתות וחלונות סגורים =רשתות.

במקרים קיצוניים יש אפשרות להזמין לוכד חתולות
והוא יקח את החתולה לעיר אחרת...

:D:D:D
לוכד חתולות

מה זה נחש?
לא יאומן ממה אנשים עושים כסף.
(אני מוכנה לבוא "ללכוד" בחינם....:D)

תרצה

משתמש מקצוען
דלתות וחלונות סגורים, כנאמר לעיל.
- לא מכירה משהו אחר טוב יותר.

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנסיון . רק רשת מסביב לכל הבית להקפיד שתהיה סגורה. לדלת הרשת של היציאה לחצר התקנו קפיץ שלא ישאר פתוח לשניה. בקרבת הבית לדאוג למה שפחות מקומות נוחים וחמימים ונסתרים.זה גם בשביל למנוע המשך דורות ישרים.......
חתולה שמחבבת במיוחד את המקום אפשר להבריח עם סילון מים עדיף עם צינור.

ahnh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצטרף לקודמים, לסגור דלתות וחלונות ובפרט אחרי הארוחות!
אין פתרון אחר!!!

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, אם מצאתם חתולה בביתכם, תתקשרו למוקד התברואה בעירייה...

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לסגור את כל החלונות והדלתות.
גם אני גרה בבית עם חצר, לילה אחד קמתי להכין בקבוק לתינוק באמצע הלילה, וישבה לה חתולה מתחת לשולחן במטבח.מאז שאנחנו מקפידים לסגור הכל.
וגם כל פעם שראינו אותה מלאנו ספל עם מים לא רותחים אבל חמים מאוד היינו שופכים עליה, עד שהיא נעלמה.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אסתר10;1262213:
אגב, אם מצאתם חתולה בביתכם, תתקשרו למוקד התברואה בעירייה...

הם לא מקבלים פניות מבתים, רק ברחוב.

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אבש;1262190:
:D:D:D
לוכד חתולות

מה זה נחש?
לא יאומן ממה אנשים עושים כסף.
(אני מוכנה לבוא "ללכוד" בחינם....:D)

כשיש חתולה עקשנית,
אין ברירה אלא לתת למישהו מקצועי יותר לרדוף אחריה.

אני מכירה סיפור על בנין בשכונת הורי, שהיתה שם תקופה ארוכה מאד חתולה עקשנית שנכנסה אפילו לדירות בקומה 3 ו4...!!
ורק אחרי עבודה קשה של איש מקצוע הצליחו להיפטר ממנה :)

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכל המגיבים.
רוב הפתרונות כאן היו לסגור הרמטית דלתות וחלונות, זה קצת בעיה בבית כשרוצים אויר. כ"כ הדלת מהסלון לחצר היא דלת הזזה, בית ברוך ילדים, ב"ה, וקשה לדאוג כל הזמן שהילדים יסגרו את הדלת. אשמח לעוד רעיונות.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אך;1262252:
תודה לכל המגיבים.
רוב הפתרונות כאן היו לסגור הרמטית דלתות וחלונות, זה קצת בעיה בבית כשרוצים אויר. כ"כ הדלת מהסלון לחצר היא דלת הזזה, בית ברוך ילדים, ב"ה, וקשה לדאוג כל הזמן שהילדים יסגרו את הדלת. אשמח לעוד רעיונות.

זה לא כ"כ קשה, סה"כ עניין של הרגל, לי יש גם חצר (עם חתולים) שכל היום בשימוש, אבל הילדים התרגלו שכל הזמן סוגרים את הרשת, אפילו הקטנטונת שלי בת שנתיים לא שוכחת אף פעם לסגור את הרשת, ובד"כ החתולים לא מגיעים בשעות שהילדים משחקים שם.

עימוד חן

משתמש צעיר
בס"ד
שמעתי פעם וקצת ניסיתי בבנין שלנו לזרוק עליהם דברים קשים כגון אבנים קטנים והם מפחדים להגיע אני זרקתי מי הבית שלי ניר טואלט ספוג עם מים ועזר לי אני גר בקומה 3 ולא רציתי שיסתובבו בחדר מדרגות ובחצר

יעל 100

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם זו חתולה ספציפית - הכי מומלץ זה פשוט לשנע אותה לעיר אחרת...
לחברה שלי היה אותו סיפור - חתולה שפלשה כל הזמן הביתה, ויום אחד הגיעו מים עד נפש (הם גילו אותה ישנה בשלווה מתחת לשמיכה יחד עם הילדה הקטנה :))
לאבא שלה נמאס, והוא פשוט שם את החתולה ברכב ונסע איתה לעיר אחרת, שם הוריד אותה בתחנה, ומאז - שלום ושלווה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לפזר כמות נדיבה של פלפל שחור סמוך לכניסה.

gg

משתמש מקצוען
אמאלה!!
איזה נס שאין פה חתולים...
איזה צמרמורת :(

שריתאליז

משתמש מקצוען
לנו גגם היתה חתולה עקשנית ,מעצבנת ברמות, כלהיום וגם באמצע הלילה מטילת להנאתה,כאילו זה
ביתה. לא התפטרתי ממנה עד שהתקנתי רשתות במרפסות ובחלונות.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לנו הייתה חתולה כזאת נודניקית שהסתובבה בין הרגליים.
שכנה אמיצה הכניסה אותה לתוך פח שחור קטן כדי שלא תראה את הדרך, הסיעה אותו לקיבוץ בסביבה ותרמה אותו שלא על דעת המקבלים.. ללא פתק החזרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה