כללי אם מישהו צריך אחסון לאתר

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם מישהו צריך אחסון לאתר אז יש לי יעד עד לסוף מאי שיירשמו לאחסון אתרים דרך קישור שלי, ללקוח זה עולה יותר זול ואני מרוויח כמה שקלים על ההפניה, אם מישהו צריך אז אני אודה לו אם יוכל לפנות אליי דרך הדף צור קשר באתר שלי http://3pinot.com/index.php/leave-a-maassage
המחיר של האחסון אצל החברה הזאת זה 6.5 שקל לחודש לחבילת ללא הגבלה כולל שנה ראשונה דומיין חינם.

זה יכול גם כן לשמש בשביל מייל עסקי עם דומיין אישי במקום לשלם 5 דולר לחודש לגוגל על גימייל לעסקים, (אני אעזור לכם להגדיר את המייל).

בתור הכרת הטוב יש לי מתנה מיוחדת שאני אתן למי שיירשם עד לסוף מאי. (פרטים במייל).

180

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא בדיוק הצלחתי להכנס
אשמח לשמוע פרטים...
0583244091

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה