עזרה אלרגיה חזקה בהרחת דגי סול-מושט

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
כן, הפניסטיל ידוע שהוא סם הרדמה. לכן מקבלים את זה רק בעלי מרשם
יש לי בן שהיה מקבל פניסטיל על בסיס יומיומי, ואחכ היו לו הפרעות שינה חמורות כי התרגל לפניסטיל, אז הרופא אמר להמשיך לתת לו סתם ולהוריד מינון... ממש גמילה

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי בן שהיה מקבל פניסטיל על בסיס יומיומי, ואחכ היו לו הפרעות שינה חמורות כי התרגל לפניסטיל, אז הרופא אמר להמשיך לתת לו סתם ולהוריד מינון... ממש גמילה
לכן אני לא ששה לציית לרופא בהוראה הזו.
על כל התקפת גירודים אצל הבת שלי (דרמטיטיס..) היא מקבלת טיפול ארוך של 3 פעמים ביום פניסטיל.
אני משתדלת להסתפק במנה אחת (בלילה, בד"כ כשהיא מתעוררת מגירודים...)
ולמרוח למרוח למרוח משחות וקרמים
וכמובן להוריד חומרים אלרגניים

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
על כל התקפת גירודים אצל הבת שלי (דרמטיטיס..) היא מקבלת טיפול ארוך של 3 פעמים ביום פניסטיל.
אצלינו ראיתי אצל אחת שיפור מטורף מדיקור סיני, ממש חזרה אחרת, אבל...יקר:(
שתביני את המצב שלה, הילדה היום לקחה את המצלמה והצטלמה, יד, רגל, אף, שאלתי אותה למה היא מצטלמת ככה, אז היא ענתה-ככה תמיד אני מצטלמת! ו...היא צודקת. יש לה רבע מהתמונות שיש לאחיה שקטן ממנה בשנתיים, אני תמיד מחכה לאיזה יום חלק לצלם אותה...
היום ההוא היה סביב טו בשבט, העמדתי אותה תחת שקדיה, "הני תסתכלי עלי! הני תפתחי עיניים!" אני מתקרבת ורואה ש...יש לה אלרגיה גם לפריחה, וכולה נפוחה:(

odel

משתמש רשום
אני ממליצה בחום על טיפול באייפק מאוד יעיל לנטרול אלרגיות גם אם הגורם לכך הוא מזון וגם אם הוא רגשי (ויכול להיות שהאמא אלרגית ומעבירה לעובר..) מנסיון של 2 ילדים אחד עם אטופיק דרמטטיס קשה מגיל קטן ואחת עם אלרגיות לחלב ועוד ב"ה הכל עבר

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני ממליצה בחום על טיפול באייפק מאוד יעיל לנטרול אלרגיות גם אם הגורם לכך הוא מזון וגם אם הוא רגשי (ויכול להיות שהאמא אלרגית ומעבירה לעובר..) מנסיון של 2 ילדים אחד עם אטופיק דרמטטיס קשה מגיל קטן ואחת עם אלרגיות לחלב ועוד ב"ה הכל עבר
אייפק זה מה שהיימליך עושה?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
צודקת.
פניסטיל זה לא טיפול במשמע של השפעה לטווח ארוך .
זה הרגעה מקומית בלבד.
ממילא אין שום סיבה להתמיד (זה לא קרם לחות ;) )
השימוש החשוב מאד שלו זה לנרמל את החיים.
להרגיע גרד כדי שיהיה לילד יכולת לישון בלילה ולהתפתח ביום....
ובזה אפשר 'לנגן על פי שמיעה' לזיהוי הצורך.

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואם כבר מדובר על ילד שני שזכאי לקצבה ממליצה מאוד לעשות עבודה טובה ולהשקיע עם כל הכוח.
שימי לב למידע הבא שהעתקתי מאתר ביטוח לאומי:
משפחה שבה שני ילדים נכים או יותר, זכאית לקצבה מוגדלת ב-50% עבור כל ילד, בהתאם לקצבה שנקבעה לו.
לדוגמה, במשפחה עם שני ילדים נכים, שעבור ילד אחד נקבעה זכאות בשיעור 100% ועבור השני בשיעור 50%, עבור כל ילד תשולם קצבה מוגדלת ב-50%. כלומר, עבור הילד הראשון שיעור קצבה המוגדל יהיה 150%, ועבור הילד השני 75%.

טוביT

משתמש פעיל
הילדה שלי עד גיל חודש לא ישנה בלילות בכלל הייתי יושבת איתה בספה והיינו בוכות יחד כל הלילה....
בגיל חודש היימליך אמר לי לתת לה כל ערב בשעה מוקדמת פנסטיל כדי שבלילה תהיה רגועה, חשבתי שאני מתעלפת מהרעיון בכזה גיל (כבר היה לי ילד שלקח פניסטיל שנה וחצי כל ערב...) שאלתי בשניידר והם אישרו לי שכדאי ומומלץ!
שני הילדים נגמלו אחרי שנה פלוס של פניסטיל יומיומי בלי בעיות.
אני תמיד דוגלת שקל יותר למנוע את האטופיק מהתפרצות מאשר למגר אחרי הגרד... אז מעדיפה לתת את הפניסטיל ע"ש העתיד! אף אחד לא מאמין כמה הילדים שלי רגישים ואלרגיים ואיך הם חלקים בל"נ

אינסוף

משתמש מקצוען
כדאי להתיעץ עם רןפא.
לטיפול ממושך באטופיק שמגיע מאלרגנים נשימתיים (שנשאפים בנשימה כמו לפריחה, אבק וכד')
עדיף למיטב ידיעתי לתת סינגולר כל ערב לפני השינה הוא יותר בטוח לטיפול ממושך מהפנסטיל.
וכמובן, אני לא רופאה ולא לוקחת אחריות רק משתפת מנסיון.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני תמיד דוגלת שקל יותר למנוע את האטופיק מהתפרצות מאשר למגר אחרי הגרד... אז מעדיפה לתת את הפניסטיל ע"ש העתיד! אף אחד לא מאמין כמה הילדים שלי רגישים ואלרגיים ואיך הם חלקים בל"נ
זה נכון, מניעת התפרצת הרבה יותר חשובה מטיפול אחרי ההתפרצות, אבל פניסטיל זה הדרך העקיפה.
הדרכים הישירות יותר למניעה הן יצירת סביבה מוגנת מאלרגנים ומחומרים מגרים, וטיפול יומיומי במשחות מהסוג של סיקפלסט או בפנטן פלוס.
ובנוסף, כמו שהזכירו כאן, הגוף מתרגל לפניסטיל מתישהו וזה מפסיק להשפיע.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כדאי להתיעץ עם רןפא.
לטיפול ממושך באטופיק שמגיע מאלרגנים נשימתיים (שנשאפים בנשימה כמו לפריחה, אבק וכד')
עדיף למיטב ידיעתי לתת סינגולר כל ערב לפני השינה הוא יותר בטוח לטיפול ממושך מהפנסטיל.
וכמובן, אני לא רופאה ולא לוקחת אחריות רק משתפת מנסיון.
סינגולר ניתן בדרך כלל כטיפול מונע לאסטמה נשימתית. נתנו לכם בלי אסטמה נשימתית ברקע ועזר לכם לאטופיק?
או שזה עזר גם וגם?

נערך לאחרונה ב:

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
@אננס טרופי אפשר עצה? יש לנו ועדה עוד חצי שעה...
ערער, אחרי שבפעם הראשונה נדחה, ואחרי שבוע הילדה פונתה עם התקף למיון...
אמרו לי לא להזכיר את נושא ההוצאות, גם לא את נושא הסייעת הרפואית כי זה לא קשור אליהם, מה כן? בת 3 וחצי

אינסוף

משתמש מקצוען
אמרו לי לא להזכיר את נושא ההוצאות, גם לא את נושא הסייעת הרפואית כי זה לא קשור אליהם, מה כן? בת 3 וחצי
אענה לך במקומו-
העיקר להדגיש את ענין ההשגחה המיוחדת שזה דורש מכם הרבה מעבר לילדות אחרות בגילה כדי שלא תגיע למצב מסכן חיים ולהראות את המזרק...

לא יודעת אם לך עוד יעזור, אבל אולי לאחרים-
הכי חשוב לפני ערער לקרוא בדוח הביטו"ל את סבת הפסילה.
שם נמצאת התשובה מה לאמר בערער.

אינסוף

משתמש מקצוען
סינגולר ניתן בדרך כלל כטיפול מונע לאסטמה נשימתית. נתנו לכם בלי אסטמה נשימתית ברקע ועזר לכם לאטופיק?
או שזה עזר גם וגם?
סיגולר ניתן כטיפול מונע לאסטמה נשימתית רק על רקע אלרגני. אני נותנת רק בבתקופות פריחה (אזור שבט) כשהאטופיק מתגבר מאד כתוצאה מהרגישות לחלקיקים באויר וראה שיפור כמובן בנשימה אבל גם משמעותי בעור.
אדגיש אין לנו אסטמה נשימתית רק קשיי נשימה שנראים כאסטמה בעונת המעבר.

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק עכשיו ראיתי את ההודעה אבל רואה ש @אינסוף ענתה לך מעולה. בכל מקרה אין לי מספיק נסיון עם קצבת ילד נכה.
מתעסקת יותר עם נכות כללית וכו'.
בהצלחה ונשמח לעדכון..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה