עזרה אלי אקספרס- האם המוכר אמין מספיק

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,

איך אני יכולה לדעת אם המוכר שאני רוצה להזמין אצלו מוצר מסויים מספיק אמין.
אני רוצה להזמין במחיר לא נמוך וכבר נכוויתי בעבר עם סכום כזה.
הייתי שמחה אם יש כאן מבינים בתחום שיוכלו להגיד לי על המוכר של המוצר הזה והזה

תודה רבה מראש!

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אבל אין מספיק הזמנות על המוצרים האלה, איך אני יכולה לדעת אם לפחות בהזמנות אחרות הם כן היו אמינים?

חמחם

משתמש מקצוען
באמת קצת סיכון, אבל לא מדובר בכזה סכום גבוה...
אני הייתי מזמינה את הזול יותר.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
שלום,

תודה רבה מראש!
למוכר הראשון יש 40000 הזמנות ממוצרים אחרים. למוכר השני יש 27000 הזמנות ממוצרים אחרים, הם ותיקים באתר, הדירוג הכללי שלהם לא רע -מעל 97%, אני הייתי סומכת בקלות, ויש לי ותק של 7 שנים או יותר בהזמנות מאליאקספרס בכלל ואתרים אחרים בפרט..

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לראות פה כמה דברים חשובים שציינתי בעיגול צהוב:
-כמה אחוזי פידבקים- משוב יש למוכר, אם זה מעל 95% בדרך כלל זה בסדר כמובן שתמיד כדאי לבדוק ספציפית למוצר עצמו גם פידבקים.
-אפשר לראות מתי נפתח החנות של אותו מוכר- אצל המוכר הזה כתוב 9/8/2015 שזה גם מעלה שזה חנות שכבר קיים כמה שנים.
-אפשר לראות איך קוראים לחנות ובלחיצה על השם של החנות- נכנסים לחנות של המוכר הזה.
- בלשונית של המשוב- ניתן להכנס ולראות משוב שאנשים כותבים.
- יצירת קשר עם המוכר- אפשר לשאול שאלות

בהצלחה!

קבצים מצורפים

• אלי.png
    אלי.png
    KB 214.1 · צפיות: 79
  • אלי2.png
    אלי2.png
    KB 64.9 · צפיות: 78

ווינדוס

משתמש פעיל
תשימי לב שזה שולחן וכיסאות מיניאטוריים
ז"א זה לא למשחק ילדים אלא מיועד ליצירות שבונים כקישוטי מדף

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שלום,

תודה רבה מראש!
שניהם מוכרים אמינים מאד
ובקישור הראשון- ההנחה שכתובה שם, מדובר בהנחה אמיתית, ביחס לחודש אחורה!

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אפשר לראות פה כמה דברים חשובים שציינתי בעיגול צהוב:
-כמה אחוזי פידבקים- משוב יש למוכר, אם זה מעל 95% בדרך כלל זה בסדר כמובן שתמיד כדאי לבדוק ספציפית למוצר עצמו גם פידבקים.
-אפשר לראות מתי נפתח החנות של אותו מוכר- אצל המוכר הזה כתוב 9/8/2015 שזה גם מעלה שזה חנות שכבר קיים כמה שנים.
-אפשר לראות איך קוראים לחנות ובלחיצה על השם של החנות- נכנסים לחנות של המוכר הזה.
- בלשונית של המשוב- ניתן להכנס ולראות משוב שאנשים כותבים.
- יצירת קשר עם המוכר- אפשר לשאול שאלות

בהצלחה!

תודה ענקית על הפירוט!
למען הידיעה- ראיתי שיש לו משוב חיובי מעל 95% אבל לא היו הרבה הזמנות לפריט הספציפי הזה.
עכשיו אני מבינה ממך שהמשוב החיובי הזה על כל הפריטים שלו יחד, הבנתי נכון?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה ענקית על הפירוט!
למען הידיעה- ראיתי שיש לו משוב חיובי מעל 95% אבל לא היו הרבה הזמנות לפריט הספציפי הזה.
עכשיו אני מבינה ממך שהמשוב החיובי הזה על כל הפריטים שלו יחד, הבנתי נכון?
הבנת נכון

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה