אלה ואלו

@Simcha

משתמש מקצוען
בסיס להשראה יש ויש מאת היוצר המופלא, עמיתנו המוצנע, @הדוויג
איני מתקרב לקרסוליו אך לכל הפחות מנסה להידבק בדרכיו

בעקבות השקט השורר כאן בקהילה מאז פרוץ המגפה ולאור החשש שהגרוע מכל קרה והתקשורת סתם מכסה, יצאנו לתור אחר חברי וחברות הקהילה לראות ששלומם בטוב ונוכחותם בעולמנו עודנה בעינה וכמובן לנתח את השתיקה.

ההיפוכונדרים
"עם נגיף כזה לא משחקים"

יודעים שזה חשש רחוק אך עדיין כדאי להשמר, מאחר וטרם הוכח באופן וודאי שהנגיף אינו מדבק דרך המרשתת בוחרים לא להמר על חיינו וחיי סובבנו ולשמור על ניתוק לעת עתה.

המתחזקים
"עזוב את השטויות האלו, לא יתרמו לך כלום בחיים"

סימני הגאולה מתחילים להתבהר אחד לאחד, אין עוד מקום למשחקים ושוטטויות חסרות תועלת ברשת. זו העת להתחזק בתורה ויראה, לקדש את הזמן והאדם ולתפוס קשרים עם כמה שיותר מלאכים וקדושים.

החולים
"... "

אני עמלה כבר ימים ארוכים על טור מוצלח לשיתוף בקהילה. אך רגע לפני הפאנץ' המוצלח אשר אמור היה לחתום את הטור לקיתי בתסמיני הנגיף המסתורי ונשכבתי חסרת אונים במיטתי. אין לכם אלא להמתין להחלמתי.

המבודדים
"אני משתגע כבר, לא ראיתי איש ושמש למעלה משבוע"

הייתי בחדר השינה שלי בעת שקיבלתי את שיחת הבלהות. אחות ראשית במשרד הבריאות התקשרה להודיעני כי עלי להתבודד במשך 12 הימים הבאים לאות הזדהות עם חולת הקורונה שעמדה לפני בתור בסופר יומיים קודם. מייד סגרתי את הדלת ולא הספקתי להכניס את המחשב.

המיואשים
"בשביל מה, מחר גם ככה אף אחד מאיתנו כבר לא ישאר"

רק טיפש ממשיך לטוות תכניות ולחלום עתידות. ברור לכל שהעולם רץ אך סיומו, מתנקה אט אט מהאנושות המעיקה ויתפוגג לו בחלל הגלקסיה משל לא היה אלא בדיה. למה לטרוח ולמה לעבוד קשה, נמתין בסבלנות וקיצנו יגיע.

המשקיענים
"הזדמנות מעולה להשלים פערים ולהיות קצת עם הילדים"

הילדים בבית וזו הזדמנות נהדרת לנצל עמם זמן איכות, להשקיע את יכולותנו ומרצנו ביצירות מופלאות ושעשועונים נהדרים שאנו מעסיקים בהם את הילדים, אין לנו פנאי וזמן להכנס לפורום.

הטובעים
"ריבונו של עולם, מתי כבר הדבר הזה יעזוב, לא יכולה יותר!"

הילדים מעירים אותנו ב6 בבוקר ומני אז אנו נכנסים לטרפת מוחלטת של ארוחות, פעילויות, הפרדת מלחמות, כביסות, הפרדת מלחמות, וחוזר חלילה ולעת ערב קורסים למיטה בלא פניות לפורום.

חסרי ההשראה
"לא מצליח לחשוב על כלום, כל הראש קורונה"

החדשות האינסופיות, ההודעות הבילתי פוסקות הניוז ופייקו טורדות את הנפש והשראה זכה ליצירה כנה ואמיתית אין.

הרציניים
"עזוב, לא מתאים עכשיו"

בימים אלו כאשר כל עתידנו לוט בערפל, באיטליה מתים כזבובים והעולם משנה את צורתו אין זה מתאים וראוי שנתקשקש לנו כבימים שבשגרה. עלינו להשתתף באבל הלאומי ולרסן את יצירותנו.

המסתירים
"מחשב? מה זה בדיוק? למה שיהיה למישהו דבר כזה בתוך הבית?"

הארון נעול כבר למעלה משבוע, המפתח משקשק ובוער בכיס, כמעט מתפתה לפתוח את הארון ולחשוף את המחשב בפני הילדים אך ברגע האחרון לוקחת בחשבון את טוהר נפשם של הילדים ותואר מעמדם בבתי הספר.

נערך לאחרונה ב:

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יפה!
אני מזגזגת בין הטובעים לבין חסרי ההשראה...

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה סוג של דיכאון כזה, הגשם, והקורונה, והאי ודאות, ועל כולם הילדים שאוכלים את הראש שיהיו בריאים אמן טפו טפו טפו עליכם.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אז כן, "החופשה" הכפויה השאירה אותי במלחמת התשה (גם כי אני לא יצאתי עם הילדים מפתח הבית. וסתם נזכרת תוך כדי שהשעון שלי, למשל, נשאר יומיים על המדף מאחרי אחת המקלחות לילדים כי אין כבר צורך ומימד לזמן) וכשכבר כן נכנסתי לפרוג, גלשתי לפורום הקורונה, שאני לא מבינה איך הוא לא הקריס את הרשת עדיין והאמת שהיום כבר מאסתי בו. (לא אומרת שלא אמשיך להיכנס אז אל תגידו לי שם: אֶהה), נמאס כבר מהדברים והוויכוחים שחוזרים על עצמם וגם כל השאננים שחושבים שהם החכמים של העולם)
פלוס ניסיון לנקות לפסח ארון שבפועל לקח שלושה ימים אבל מה, אתמול הגעתי לשקית של מכתבים וברכות מכל מיני אנשים, הזמנות מרגשות לחתונות וכו' וצללתי לשם ופשוט התנתקתי לכמה שעות (!) מהעולם וקורונתו המעצבנת הזאת. במהלך הצלילה פיתחתי תזה בנושא "מכתבים זוגיים" איך סוג הדף הולך ומשתנה ככל שהשנים עוברות. בהתחלה הם עם לבבות וכאלה פלוס מעטפות ואט אט הופכים לדפי ממו עד שכמעט וכלים מן העולם... מזל שיש ימי הולדת ואז פתאום חשבתי איך יש לי עדיין חיים שלמים לעבור וכשהילדים יגדלו נחזור להיות זו"צ אז פליז שהעולם יבריא כבר! ובום צנחתי חזרה לעולם.

אבל מה שכן, אם לא הקורונה, היינו במילא עסוקים בתקופה הזאת כך שזה לא כל כך משנה...

נערך לאחרונה ב:

@Simcha

משתמש מקצוען
אבל מה שכן, אם לא הקורונה, היינו במילא עסוקים בתקופה הזאת כך שזה לא כל כך משנה...
בעז"ה כשנגיע לפסח עם בית נקי ומסודר חרף אינספור עיסוקים שהתחדשו עלינו בשנה זו נלמד להבא כי אל לנו לעבוד כל כך הרבה ואל לנו לחרב את האביב שלנו בשעבוד לנקיונות חוזרים ונשנים.. אלא לפעול באופן מושכל ומתוכנן לקראת הגעה שלווה ומסודרת אל חג החירות.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אבל מאמינה שכמה לקחים ילמדו מהתקופה הזאת ולא רק בנושא הניקיון. מקווה מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה