דרוש מידע איתור מי חברת המשלוח שלי?

אהד!@!

משתמש חדש
הזמנתי חבילה מחו"ל והמוכר סיפק לי מספר מעקב - SYIL004232089

והוא לא יודע לתת לי כתובת של איזה חברה ועל ידי זה לאתר אותה,
לכל חברה יש קידומת אחרת למספר מעקב ככה שלפי הקידומת אפשר לדעת לאיזה חברה זה קשור

אשמח אם מישהו יכול לעזור ויודע לאיזה חברה זה שייך, תודה רבה

שירלי

משתמש רשום
כותב שהמספר מעקב לא תקין.. ממה שידוע לי המספר מעקב אמור להיות רק מספרים..

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

לכל חברה יש קידומת אחרת למספר מעקב ככה שלפי הקידומת אפשר לדעת לאיזה חברה זה קשור

https://packageradar.com/courier/sypost/tracking/SYIL004232089 פה הוא רושם גם את חברת השילוח

noa choen

משתמש צעיר

הי ההזמנה כנראה דרך צ'יטה אבל כנראה שינו לה מספר הזמנה
את יכולה לבדוק ב 17track תקלידי את מספר ההזמנה שקיבלת ואז תראי שם מעקב אחרי החבילה ותראי גם מספר הזמנה מעודכן תעתיקי אותו ותעשי מעקב בצ'יטה כמעט בטוח שזה דרכם גם לי היה ככה שבוע שעבר
בהצלחה!!!

אהד!@!

משתמש חדש
הי ההזמנה כנראה דרך צ'יטה אבל כנראה שינו לה מספר הזמנה
את יכולה לבדוק ב 17track תקלידי את מספר ההזמנה שקיבלת ואז תראי שם מעקב אחרי החבילה ותראי גם מספר הזמנה מעודכן תעתיקי אותו ותעשי מעקב בצ'יטה כמעט בטוח שזה דרכם גם לי היה ככה שבוע שעבר
בהצלחה!!!
ניסיתי הוא לא נותן לי מספר מעקב אחר
אשמח אם תוכלי לבדוק לי תודה

noa choen

משתמש צעיר
ניסיתי הוא לא נותן לי מספר מעקב אחר
אשמח אם תוכלי לבדוק לי תודה
צילום מסך 2024-06-14 165744.png
LP00650715225050 זה המספר מעקב החדש תכנסי לצ'יטה למעקב משלוחים ואז את צריכה לכתוב את המספר הזה ומספר טלפון
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה