דרוש מידע איפה משיגים נעלי צעד ראשון מידה 16?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אולי בקרוקס

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בירושלים - טיפ טפ טופ רח' גרוסברג
לפעמים יש בנמרוד/ לוסטיג נעלי ספורט של נייק

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
בת כמה היא? כמה זמן היא כבר הולכת? היא במעון עם קבוצת ילדים שיודעים ללכת?
כי אם לא, ואם היא רק התחילה ממש - לא הייתי ממהרת לקנות נעליים.
הכי בריא לתת להם ללכת יחפים בתקופה הראשונה.
בילד הגדול שלי קניתי רק אחרי שהלך 3 חודשים.

ובינתיים אולי תעלה מידה :)

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אולי להזמין מחו"ל.
אמא שלי הזמינה לאחותי לפני איזה 24 שנים הזמנה מיוחדת, מאמינה שהיום זה יותר נגיש.

צרצרית

משתמש מקצוען
יש איזו חנות ברחוב גרוסברג, ירושלים, עם נעלי צעד ראשון במידות פצפונות

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
בת כמה היא? איזה פשוש
לא הייתי שמה לפני גיל שנה וחצי פלוס מינוס
אבל איך שבא לך :)

ספרינגית

משתמש מקצוען
בת כמה היא? איזה פשוש
לא הייתי שמה לפני גיל שנה וחצי פלוס מינוס
אבל איך שבא לך :)
לילדה צפלונה שהתחילה ללכת ואין בשום חנות נעליים במידה הזאת.
הקטן שלי התחיל עכשיו ללכת ומכיון שהרגל ממש רחבה קניתי לו (בחנות שאלופים בצעד ראשון) נעל שבעצם באורך גדולה עליו אבל ברוחב מעולה ותופסת את הרגל טוב והוא הולך איתם מצוין אפילו שזה רק כשבועיים אחרי שהתחיל ללכת (עצם אחרי שהפסיק לגמרי לזחול)
האמת לא חשבתי שאשים לו נעליים מוקדם כל כך אבל קיץ ויוצאים החוצה עם בימבה וכו' וראיתי שזה נדרש...

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בפנדה יש.
ראיתי נעלים שנראלי קטנות גם לבובה :D

פנטה

משתמש מקצוען
הבת שלי הייתה 18
מצאתי לה נעל אחת של אלפנטן בנמרוד
רוב החניות מתחילות ב19 או 20
תנסו לחפש באינטרנט להזמין
מה שיש בפנדה מידה 17 זה מידה 18
זה לא מידות רגילות זה מידות שלהם

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה שיש בפנדה מידה 17 זה מידה 18
זה לא מידות רגילות זה מידות שלהם
כידוע לי יש להם מיוחד לקטנטנים, מתחת למידה 17.
ראיתי בסניף בגן ורשא.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בשו אווניו בירושלים יש
של פסקני יש להם מידה 16

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה