כללי איפה מדפיסים אלבום דיגיטלי כריכה קשה?

• פותח הנושא TK
  • פורסם בתאריך

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מתחילה לעצב אלבום דיגיטלי יש לי כמה שאלות למי שמיתמצא:
אני רוצה לעשות כריכה קשה -השאלה אם יש מקומות שמדפיסים אלבומים בודדים
והאם זה הולך לפי גדלים קבועים של הבית דפוס או איזה גודל שאני בוחרת
בקשר לכריכה אם יש אופציות אחרות לכריה אשמח לשמוע
תודה מראש לכל העונים

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לאחרונה פרסומות של אלבומים דיגיטליים ליחידים
עם מבצעים ומחירים טובים,
דיברתי איתם פעם
אין לי את המספר...

יש גם את רוט ברחוב גרוסברג בי-ם.
אני חושבת שהם עובדים בעיקר עם צלמים, אבל אולי גם עם בודדים

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
"cbook" - הם עושים בכמה גדלים. אבל לא לפי החלטתך אלא מה שיש להם.
כריכה קשה, אפשרי להחליף את זה לכריכת ספירלה קשה.
כל הפרטים שלהם באתר שלהם - www.cbook.co.il
אם את חסומה, יש את הטלפון - 077-3303041
הם ישלחו לך את הכל במייל.
אני אישית ממליצה עליהם בחום.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דטה פרינט בבני ברק.
מדפיסים אלבומים עם כריכה דמוי עור ודפים עבים.

david48483

משתמש צעיר
נכתב ע"י חננוש;857166:
"cbook" - הם עושים בכמה גדלים. אבל לא לפי החלטתך אלא מה שיש להם.
כריכה קשה, אפשרי להחליף את זה לכריכת ספירלה קשה.
כל הפרטים שלהם באתר שלהם - www.cbook.co.il
אם את חסומה, יש את הטלפון - 077-3303041
הם ישלחו לך את הכל במייל.
אני אישית ממליצה עליהם בחום.

הדפסה האחרונה שעשיתי אצלם (כמה אלבומים ביחד)
יצאתי ממש לא מרוצה.
איכות ההדפסה ירדה באופן ניכר ביחס לאלבום הקודם, חלק מהאלבומים הגיעו עם תקלה בכריכה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הדפסתי כבר כמה אלבומים דיגיטלים, דפים עבים כריכת עור (דמוי),במעבדה הדיגיטלית ברחוב עזרא בב"ב, והייתי מרוצה מאד!!!

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רוט הפקות בירושלים,
הדפסה איכותית מאווווד!
עובדים גם עם יחידים, יש כל מיני גדלים וכל מיני סוגי כריכות וכו...

5371041 בגרוסברג.

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה העלות של הדפסה כזו בסדר גודל של 20-25 עמודים?
גודל A4
ואיפה ברח' עזרא?

בתאל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעלי צלם ואנו כל הזמן מכינים אלבומים הייתה תקופה שהדפסנו דרך רוט שהם טובים אך עכשיו אנו מדפיסים דרך פלאש אלבום שגם טובים מאוד ובמחיר יותר זול (לנו)
http://www.flashalbum.co.il/
ולימטב ידיעתי הם עושים גם בודדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה