איפה לקנות מטבח?? - רק מנסיון! - חשוב לי בעיקר איכות ומחיר!

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש פה המלצה על חברה,
שיש לי דיס ענקקקק עליה.
מנסיון שלי ושל רבים...
נראה לי שבמקום לענות לכל אחת בפרטי מותר לי לכתוב כאן אבל אני לא רב, בקושי רבנית
אז מישהו יכול לומר מה ההלכה לגבי זה? כי כולם שואלים את אותם שאלות בפרטי :eek:
ולא שיש לי בעיה עם זה, בכייף ובאדיבות..
רק שואלת..
לתועלת ממש,
אשמח שתכתבו לי למייל, על איזה חברה מדובר.
ester00200
בגימייל.
תודה ענקית, לא רוצה ליפול בפח.

בנץ

משתמש רשום
מטבחי חן בבני ברק שירות מעולה ואיכות מעולה בכל עד הפרטים הכי קטנים הובלה והרכבה מקצועית והכל באדיבות ובמסירות ודייקנות מניסיון אישי

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מניסיון אישי בחברת ברגל ממש באו לקראתי במחיר הגעתי לשם עם הצעת מחיר של חברה אחרת והורידו 5000 שקל בסופו של דבר לא עשיתי שם כך שאני לא יודעת לגבי השירות והאיכות שלהם,

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עשיתי באיזו חברה שהמעצבת/מנכלית באה אליי הביתה, בתחילה רצית רק הצעת מחיר שיהיה לי ממה להוריד את ברגל אבל בסוף היא הצליחה לשכנע אותי לעשות אצלם... דווקא בעניין התכנון היא הייתה ממש בסדר התכתבנו במייל עד שהתוכנית הייתה כמו שאני רוצה, לא לקחתי מעצבת פרטית, אבל בסופו של דבר לא הייתי מרוצה מטיב העבודה וכשרציתי להחליף משהו שהיה לא לפי מה שרציתי- טעות שלהם לקח חודשיים שלוש עד שהשלימו את הטיפול בעניין ובזמן הזה הייתי בבית בלי מטבח, הבעיה הכי גדולה שם היית שהיא לא הסכימה לקחת אחריות על זה והאשימה אותי ולא הייתה שקופה בכלל מה קורה הייתי צריכה לנדנד לה במייל ובטלפון כדי לקבל עוד פיסת מידע והתקדמות, חוץ מזה שהיא נתנה לי הצעת מחיר בסיסית אחרי שאישרתי את השינויים היא דרשה ממני עוד 8000 שקל על השינויים וכשאמרתי שאני רוצה לחשוב על זה או להוריד חלק מהשינויים היא אמרה שכבר אי אפשר כי העבירו לביצוע!!!(זה הגיוני???) למרות שבסופו של דבר לקח כ3 4 חודשים עד שהיה מוכן, בקיצור דיס גדול :(

חוץ מזה אני ממליצה על נגר שאת רואה את טיב העבודה שלו ולא בחברה שיכולים להחליף נגר ואז את לא יודעת איך זה באמת

tbh

משתמש מקצוען
אני עשיתי במטבחי שקדי, בגבעת שאול.
שירות מטורף! עבדה איתי לפי מה שאני רציתי, הסבירה לי הכל בלי לנסות למכור לי את היקר יותר, ועבדה איתי במחיר שלי.
הם היו שם על כל שינוי שהכנסתי (והצלחתי להכניס הרבה שינויים ;) ) ומהרגע שסיכמתי איתם שיכולים לקחת מדדים ולהכין, לקח פחות משבוע עד שהכל הגיע בצורה מושלמת.
היא תכננה איתנו את זה בשמחה ושמרה את התוכניות למרות שנעלמנו לחצי שנה (בחינם)...
היה לי חשוב מאד האיכות, הם עברו איתי על כל סוגי הארונות והמגירות כדי להסביר לי את ההבדלים, ואכן מה שהגיע חזק, יציב, ונראה שיחזיק לי שנים ארוכות (זה היה לפני שנה)

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני עשיתי במטבחי שקדי, בגבעת שאול.
שירות מטורף! עבדה איתי לפי מה שאני רציתי, הסבירה לי הכל בלי לנסות למכור לי את היקר יותר, ועבדה איתי במחיר שלי.
הם היו שם על כל שינוי שהכנסתי (והצלחתי להכניס הרבה שינויים ;) ) ומהרגע שסיכמתי איתם שיכולים לקחת מדדים ולהכין, לקח פחות משבוע עד שהכל הגיע בצורה מושלמת.
היא תכננה איתנו את זה בשמחה ושמרה את התוכניות למרות שנעלמנו לחצי שנה (בחינם)...
היה לי חשוב מאד האיכות, הם עברו איתי על כל סוגי הארונות והמגירות כדי להסביר לי את ההבדלים, ואכן מה שהגיע חזק, יציב, ונראה שיחזיק לי שנים ארוכות (זה היה לפני שנה)
ומה עם המחיר יקר/זול?

82516miri

משתמש צעיר
אני עשיתי בפרפקשיין מטבחים
זה נגריה של חסידי גור בערד.
הם באים הביתה לתכנון ועיצוב..(לכל מקום בארץ)
עבודה משגעת ומדויקת ברמה אחרת!!
08-9978998

Elisheva

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש פה המלצה על חברה,
שיש לי דיס ענקקקק עליה.
מנסיון שלי ושל רבים...
נראה לי שבמקום לענות לכל אחת בפרטי מותר לי לכתוב כאן אבל אני לא רב, בקושי רבנית
אז מישהו יכול לומר מה ההלכה לגבי זה? כי כולם שואלים את אותם שאלות בפרטי :eek:
ולא שיש לי בעיה עם זה, בכייף ובאדיבות..
רק שואלת..
אם אפשר לכתוב לי במייל.
יעזור לי, תודה!
Shevi.kr שטרודל גימייל וכו

qa123

משתמש מקצוען
אני ממש אשמח לשמוע גם .. אני רגע לפני שיפוץ
rachelish78 ג'ימייל קום
תודה

שרשורה

משתמש חדש
מישהי קיבלה כאן תשובה?
כי פשוט אני גם מחכה המון זמן לדעת מיהי החברה הזו אז אשמח מאוד לקבל תשובה מאחת מכן
e3145586 שטרודל גימל וכ"ו
תודה ענקית

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני עשיתי לפני כשנתיים מטבח אצל נגר פרטי ערבי והייתי מרוצה ב ט י ר ו ף !
שום פאשלות.. איכות מעולה מעולה!!!
אם יעניין מישהי אכתוב טלפון שלו.
אני אשמח לקבל את הטלפון שלו

shshshsh

משתמש חדש
לתועלת ממש,
יש מצב שתשלחי לי למייל על איזה חברה מדובר?
(אשמח שתעשי לי לייק ואוכל למחוק את המייל אפילו שהוא מיועד רק לפרוג...)
אשמח לקבל מידע - אני בברור מול 2 חברות רציני ורוצה לדעת:
shoshy.krאין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה