התייעצות איפה לקנות חדר שינה? המלצות+תמונות

עיר שהיא עולם

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות חדר שינה חדש, מיטה יהודית מרופדת עם ארגזי מצעים גדולים+ קומודה ומראה, ללא ארון.
האם קניתם לאחרונה?
אשמח להמלצות והכי חשוב- לתמונות.
תודה מראש!

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
לי המליצו על רהיטי שוהם
הייתי אצלם בדקתי על ריפוד סקאי כי אני לא יכולה קטיפה
2 מיטות ראש מיטה+ שידה + ריפוד בראש המיטה יצא לי 7500 ללא מזרונים הגיוני?

שוהם רהיטים

משתמש חדש
התפלאתי על המחיר כי המחירים בדרך כלל לזוג מיטות מרופדות כולל הראש הם 4000/5000
עכשיו הבנתי איך הגעתם למחיר כזה
מיטות מטר + ראש גדול יותר מהסטנדרט

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
התפלאתי על המחיר כי המחירים בדרך כלל לזוג מיטות מרופדות כולל הראש הם 4000/5000
עכשיו הבנתי איך הגעתם למחיר כזה
מיטות מטר + ראש גדול יותר מהסטנדרט
זה לא נקרא ראש גדול מהסטנדרט זה ראש אחד מאחורי המיטות ולא כל אחד בנפרד

hgec3345

משתמש חדש
תנסו טיב הרהיט 0527673436 שווה מאד מבחר רציני ומחירים מוזלים מאד רמות ג' בירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה