כללי איפה ללמוד מקצועי אינדזיין

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

LMRR

משתמש רשום
הבו עיצה.

אינדזיין למדתי לבד אני עובדת בתוכנה אבל מרגישה שחסר לי ידע.
ויש לי גם שאלות ספציפיות לגבי בעיות שנתקלתי בהן והצלחתי לפתור אבל בטוחה שיש דרך יעילה יותר.

1. האם לקחת קורס או מורה פרטית?
2. במידה וקורס..... האם מנטור או פרוג?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. מכיוון שאת כבר עובדת בתכנה ומכירה אותה, לדעתי עדיף לך מורה פרטית (אפשר גם באופן מקוון, בזמנך, בבית שלך), אם כי גם קורס יכול בהחלט להילקח בחשבון
2. אם קורס - אז פרוג!

LMRR

משתמש רשום
יש המלצה למורה פרטית? יש שיעורים מקוונים אישיים ולא מובנים?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
קורסים נותנים את הבסיס. נסיון מקבלים תוך כדי העבודה.
כדי להתמקצע, עדיף לשבת וללמוד עם מישהי שטובה בתחום.
אם יש לך כסף מיותר לקורס - ברור שפרוג עדיף.

LMRR

משתמש רשום
נכון שקורס נותן בסיס אבל אם הולכים לקורס תוך הכרות עם התוכנה זה לא מאפשר לקבל יותר מהקורס.. אולי יהיו רגעי שיעמום אבל בקטעים של 'החומר הלא מוכר' יהיו לי כבר שאלות מתוך ניסיון עם קשיים שהיו לי....

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י LMRR;1440874:
נכון שקורס נותן בסיס אבל אם הולכים לקורס תוך הכרות עם התוכנה זה לא מאפשר לקבל יותר מהקורס.. אולי יהיו רגעי שיעמום אבל בקטעים של 'החומר הלא מוכר' יהיו לי כבר שאלות מתוך ניסיון עם קשיים שהיו לי....

באמצע שיעור, המורים לא אוהבים להיכנס לנושאים לעומק,
בפרט כשרוב התלמידים לא עוקבים בכלל.

LMRR

משתמש רשום
אוקי.
מי שמכיר מורה פרטית תותחית אשמח

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
באזור אזור בעולם?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שולח לך באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה