מטבח איפה ואיזה ברזים למטבח, {לא מאלי}?

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
דחוף!!!! התבלבלנו ועוד לא מצאנו...
מחפשת ברז נשלף למטבח בצבע שחור [עדיף גרפיטי או מוברש]
מחברה טובה איכותית ושנותנת שירות [עדיף כזאת שלא צריך לנצל את השירות כי הברז מחזיק הרבה שנים ללא תקלות]
כל חנות/מוכר אומר לי משהו אחר, תלוי במלאי שיש לו כנראה.
יש מקום שמוכר הרבה סוגים ואפשר לבוא להתרשם מהתצוגה ולא רק דרך המחשב? וחנות שיש לה במלאי ולא צריך להזמין ולחכות...

כל תשובה תתקבל בכבוד ותקדם אותי.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מודיעין עילית/ירושלים/אפשר גם בני ברק או כל מקום שיש תחבורה זמינה.

שישיה

משתמש סופר מקצוען
דחוף!!!! התבלבלנו ועוד לא מצאנו...
מחפשת ברז נשלף למטבח בצבע שחור [עדיף גרפיטי או מוברש]
מחברה טובה איכותית ושנותנת שירות [עדיף כזאת שלא צריך לנצל את השירות כי הברז מחזיק הרבה שנים ללא תקלות]
כל חנות/מוכר אומר לי משהו אחר, תלוי במלאי שיש לו כנראה.
יש מקום שמוכר הרבה סוגים ואפשר לבוא להתרשם מהתצוגה ולא רק דרך המחשב? וחנות שיש לה במלאי ולא צריך להזמין ולחכות...

כל תשובה תתקבל בכבוד ותקדם אותי.
קניתי לפני כמה חודשים באתר ברז.
יש להם 2 חנויות, אני הזמנתי באתר ברזים של חמת.
המחיר היה זול משמעותית מכל החנויות האחרות , השרות היה מדהים והמשלוח היה מהיר מאד.

קניתי שם גם כיורים ואח"כ דברים נוספים לאמבטיה והייתי מרוצה מאד מאד.

• תודה
Reactions: mgv

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה