איפה הכי משתלם לרכוש דירה להשקעה?

כמו הרוח

משתמש מקצוען
זה ממש לא נכון שכולם הולכים לשם.
הפער במחיר כ"כ גדול שלא כולם יכולים לקנות בכרמי גת

לשם הדוגמא, דירת ישנה של 100 מ"ר בשוק יד 2 עולה בערך מיליון ש"ח (ויש גם בפחות)
לעומת זאת בכרמי גת דירה חדשה של 100 מ"ר עולה בערך 1.5 מ'
פער של חצי מיליון ש"ח.

כך שמדובר בשתי שווקים שונים לגמרי
ויש ביקוש גדול גם לשוק הזה וגם לשוק הזה.
ולכן המחירים כן עולים גם כאן וגם כאן.
(אני בדקתי לעצמי את השוק של קרית גת לאורך החצי שנה האחרונה ובהחלט המחירים עלו)

בהחלט יש פינוי בינוי בעוד כמה מקומות בעיר, חלקם בהתחלה וחלקם כבר בתהליך שינוי תבע
אבל יש כאלו שמפרסמים שיהיה פינוי בינוי אפי' שאין שם באמת היתכנות.

לפרטים על פינוי בינוי במייל: szn5060אין לכתוב כתובת מייל‏
אתה מאמין בק"ג?

א12345

משתמש פעיל
נדלן אף פעם לא יורד.
ההשקעה תמיד עולה.
כל מקום שיש בניה חדשה אז המחירים עולים משמעותית.
וזה משפיע גם על השכונות הישנות.
כמובן שהעליה בשכונות החדשות תהיה יותר משמעותית.
ראו את אשלקון לדוגמא
המחירים זינקו בה בגלל בניה חדשה.
כך גם ראש העין ויקנעם ועוד.
וכך גם יהיה דינה של קריית גת.
כל מי שיש לו כמה שקלים שירוץ לקנות נכס
ולא משנה איפה
כמובן שמינוף רציני זה במקום שיש בניה חדשה - שכונות

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אתה מאמין בק"ג?

כפי שכבר כתבו המקום מתפתח מאד
על ציר כביש 6 ומרחק שעה נסיעה מהמרכז.

כמובן שאף אחד לא יכול להתחייב מה יהיה
אבל אפשר לשער, ויתכן שההשערות יתקיימו או שלא...

ויש בהחלט עוד מקומות בארץ שיש בהם צפי לעליית ערך.

נערך לאחרונה ב:

כמו הרוח

משתמש מקצוען
כפי שכבר כתבו המקום מתפתח מאד
על ציר כביש 6 ומרחק שעה נסיעה מהמרכז.

כמובן שאף אחד לא יכול להתחייב מה יהיה
אבל אפשר לשער, ויתכן שההשערות יתקיימו או שלא...

ויש בהחלט עוד מקומות בארץ שיש בהם צפי לעליית ערך.
איזה עוד מקומןת?

אסתי א.

משתמש צעיר
שלום לכולם,
אני מחפשת מידע על רכישת דירות שנחתמו לפינוי בינוי בחולון/בת ים
אשמח אם תפנו אותי ליועץ נדל"ן מבין ומקצועי באזורים הללו - מנסיון אישי בלבד!!
אודה לתשובות מנסיון בלבד ולא ספקולציות ותחזיות......
יישר כח!

נערך לאחרונה ב:

(:chavi:)

משתמש פעיל
איפה יש מידע על קניית דירה בקרית גת?
יש איש קשר לדבר איתו על מה שקורה שם?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
איפה יש מידע על קניית דירה בקרית גת?
יש איש קשר לדבר איתו על מה שקורה שם?
אני מכיר חלק מהעיר.
ויכול גם להפנות אתכם לאנשי קשר

אשמח לעזור במייל: szn5060אין לכתוב כתובת מייל

מאיר וייס

משתמש חדש
מישהו אמר לי שבחריש הכי משתלם,
אחר אמר לי שבחיפה,
מדובר בדירה לא למגורים, אלא להשקעה, עם הכי פחות צורך לתקן כל יום משהו אחר בדירה.

חשבתי לי כך:
אם חיפה- קונים דירה בערך ב600 א"ש, היא גם ישנה, וגם מושכרת בערך ב1500-2000.
בחריש הדירות עולות משהו כמו 600, והרבה יותר מרכזיות, כך שיש סיכוי לשכירות הרבה יותר גבוהה והן חדשות.
כמובן לא לקנות בפרויקט שסמוך לחרדים אלא בחילוני.

מישהו אמר לי קרית אתא, אבל שם לדעתי המחירים כבר ממש עלו.
אני מחפשת משהו במחירים של 500 אלף שח מקסימום עם תשואה טובה של כ5%.
שכירות של 2000 לחודש.
מכיר בחיפה שכונות תל עמל או נווה יוסף או נווה פז
מי האוכלוסייה שמתגוררת שם?

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למי שאין לו בעייה להשקיע בעיר חילונית (מבחינה הלכתית, כי יש בזה דיון)
הייתי ממליץ ללכת על קריית שמונה.
מחירי הדירות זולים בין 500-ל700 אל"ש.
ומחירי השכירות הם בין 2500-ל3500. מה שאומר בין 4ל5 אחוז רווח לשנה, בלי פיצולים ודברים לא חוקיים.
ויש ביקוש ענק של סטודנטים, כי יש את מכללת תל-חי (זו המכללה הגדולה בצפון אחרי האונביברסיטאות בחיפה - עם 5000 סטודנטים).

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
הר יונה השקעה בטוחה. נוף הגליל הותיקה עם דירות ב400 אלף . קהילה ליטאית מטעם ועדת הדיור ברכישות בעיר לקראת הקמת קהילה מפוארת בעיר שתצטרף ל3 קהילות קימות.
כבר עכשיו כל הדירות בהר נמכרו 550 דירות בבניה 250 יחידות באיכלוס
קרית ערלוי בבנייה 150 יחידות 5 בניינים
קרית בעלזא שלב ב 100 יחידות לקראת סיום הבנייה 3 בנינים
קרית ברסלב שלב ב 100 יחידות בבניה 3 בניינים
אפי קפיטל 150 יחידות החל בנייה השבוע
בחצי שנה הקרובה הולך לצאת מכרזים ל3500 יחידות
20220203_164331.jpg

20220203_121817.jpg
טיוטה-לשבוע-1-1.jpg
20220203_121308.jpg

קבצים מצורפים

• 20220203_121817.jpg
    20220203_121817.jpg
    KB 452.7 · צפיות: 21

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
למי שאין לו בעייה להשקיע בעיר חילונית (מבחינה הלכתית, כי יש בזה דיון)
הייתי ממליץ ללכת על קריית שמונה.
מחירי הדירות זולים בין 500-ל700 אל"ש.
ומחירי השכירות הם בין 2500-ל3500. מה שאומר בין 4ל5 אחוז רווח לשנה, בלי פיצולים ודברים לא חוקיים.
ויש ביקוש ענק של סטודנטים, כי יש את מכללת תל-חי (זו המכללה הגדולה בצפון אחרי האונביברסיטאות בחיפה - עם 5000 סטודנטים).
מסכים איתך. אני מכיר טוב את קרית שמונה עיר מאוד מסורתית שיכולה להתחרד בקלות . חבל שלא מתלבשים עליה . דירות זולות נוף מדהים לחרמון

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
מכיר בחיפה שכונות תל עמל או נווה יוסף או נווה פז
מי האוכלוסייה שמתגוררת שם?
אלה השכונות הכי מעורבות בארץ אתיופים. ערבים רוסים גם חרדים. יש ימים שיש שם ריח רע מהמפעלים למטה.
אם בחיפה אז בהדר . נווה שאנן

הנדלניסט

משתמש פעיל
הבעיה בנוף הגליל הוותיקה שהקהילה עד כה לא הצליחה מספיק ויש שם ערבוב עם ערבים וממש לא סימפטי לגור שם.
דעתי בהשקעות כרגע זה לרכוש כל דירה שנמצא בבלוק (שיכונים) שמסביבות יש מקום לעוד 2 בלוקים כאלה וזה פחות משנה העיר כי יש את זה בכל העירם אלא תלוי יותר בתקציב - כי אפשרי למצוא אותם בירוחם -נוף הגליל - טבריה - בני ברק - ירושלים - בכל הערים שיש בהם שיכונים יעשו בסוף פינוי בינוי

משה דוד הכהן

משתמש רשום
הר יונה השקעה בטוחה. נוף הגליל הותיקה עם דירות ב400 אלף . קהילה ליטאית מטעם ועדת הדיור ברכישות בעיר לקראת הקמת קהילה מפוארת בעיר שתצטרף ל3 קהילות קימות.

צפה בקובץ המצורף 1057925

לקרוא לזה השקעה בטוחה זה מגוחך
מדובר בקהילה שתומכת בעצירת מחירי הדירות של עצמה כפי שעשו בעפולה כידוע

הבעיה בנוף הגליל הוותיקה שהקהילה עד כה לא הצליחה מספיק ויש שם ערבוב עם ערבים וממש לא סימפטי לגור שם.
דעתי בהשקעות כרגע זה לרכוש כל דירה שנמצא בבלוק (שיכונים) שמסביבות יש מקום לעוד 2 בלוקים כאלה וזה פחות משנה העיר כי יש את זה בכל העירם אלא תלוי יותר בתקציב - כי אפשרי למצוא אותם בירוחם -נוף הגליל - טבריה - בני ברק - ירושלים - בכל הערים שיש בהם שיכונים יעשו בסוף פינוי בינוי

לא בכל מקום משתלם לעשות פינוי בינוי אמר את זה ראש עיריית טבריה על העיר שלו עכשיו בעקבות הדיבורים על הסכנה ברעידות אדמה

הנדלניסט

משתמש פעיל
לקרוא לזה השקעה בטוחה זה מגוחך
מדובר בקהילה שתומכת בעצירת מחירי הדירות של עצמה כפי שעשו בעפולה כידוע

לא בכל מקום משתלם לעשות פינוי בינוי אמר את זה ראש עיריית טבריה על העיר שלו עכשיו בעקבות הדיבורים על הסכנה ברעידות אדמה
גם בטבריה יהיה פינוי בינוי בסוף ולכן שווה להשקיע שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה