דרוש מידע איפה אפשר ללמוד אימון אישי (קואצ'ינג) לנשים

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
רמה גבוהה, עם תעודה.
יש שמות? / המלצות?

לא תנצחו אותי

משתמש חדש
מנוי פרימיום
יש את צביקה עידן ממרכז אלון שמלמד קאוצינג בשילוב NLP גם לנשים חרדיות הוא בעל ניסיון רב ומקבלים שם תעודת הסמכה מלשכת המאמנים .בהצלחה.

יעל.ב.

משתמש פעיל
האמת היא שזה חלום. לא בר ביצוע עבורי כעת.... :(

ממה שבררתי לפני מס' שנים (ואולי השתנה מאז)
מתקיים במכללת מעיינות בירושלים, מקבלים תעודה של המכללה
ולשכת המאמנים מכירה בלימודים אלו, ובתשלום נוסף אפשר לקבל גם תעודה דרכם .

יש לדבורי רשימת תפוצה במייל, והיא נשמעת אחת שהתמודדה ומתמודדת בעצמה,
מישהי שיש לה מה למכור מניסיון ולא רק 'תאוריות' .

זכור לי גם שהיתה אפשרות לשיעור ניסיון או יום פתוח ...

נראה לי שכדאי לפנות ישירות למכללה (אין לי את מס' הטל' שלהם , אבל בטח אפשר למצוא בחיפוש קצר בגוגל)....

כיף לחיות

משתמש חדש
פערי שיש אחד ויחידה אין כמו השיטה שלה אחותי לומדת אצלה משהו שעובד פלאים שווה ממש קודם לעקוב אצלה בסטטוס גם מוסיף המון ידע וגם אפשר להתרשם ממנה לפני שמשקיעים הרבה כסף

נערך לאחרונה ב:

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מכללת יוזמות תעודה מוכרת מלשכת המאמנים ליווי וצוות מקצועי מאד!
(אני יודעת שלרוב הקבוצות מעורבות אז למי שזה מתאים...)
מכירה מקרוב מישהי שלמדה שם ומצליחה מאדדד

• תעודה יוקרתית בפיקוח אוניברסיטה – התוכנית להכשרת והסמכת מאמנים – קורס קואצ'ינג קיבלה את הפיקוח של אוניברסיטת בר-אילן, היחידה ללימודי המשך של בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד. ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה