דרוש מידע איפה אני יכול להעלות סרטון ליוטיוב כשר שלא חסום חלק לפחות מהכשרים

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
מעוניין להעות סירטון כשר ליוטיוב באופן שיהיה פתוח לפחות לחלק מהחסימות והחסומים.
איפה אני עושה את זה?
הסרטון כבר נמצא ביטויוב רגיל אבל חסומים לא יכולים לראות כמובן.
מה הדרך לשלוח לאנשים קישור לסרטון באופן שיפתח לחלק מהחסומים והחסימות?
תודה רבה

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלח בקשה לנטפרי שיבדקו ואחרי זה פתוח למי שיש לו סינון של נטפרי
תודה רבה
אני אחד שמבין מהר כשמסבירים לו לאט
אני שולח לנטפרי (לאיפה בדיוק?) את הסירטון ומבקש שהם יאשרו את זה לעלות ביוטיוב מסונן שהם מאשרים למי שיש נטפרי לראות ביוטויוב מאושר על ידיהם?
בנוסף. האם יש עוד דרכים לא קשורים לנטפרי? ראיתי פעם משהו כמו יוטיוב כשר לא יודע איזה מסוננים יכולים לראות שם אבל לא מוצא את האתר הזה. מישהו יודע מה אני מתוכן?
תודה רבה

חיים גולדמן

משתמש חדש
אני שולח לנטפרי (לאיפה בדיוק?) את הסירטון ומבקש שהם יאשרו את זה לעלות ביוטיוב מסונן שהם מאשרים למי שיש נטפרי לראות ביוטויוב מאושר על ידיהם?
למי שיש לו סינון בנטפרי כשרוצה לפתוח סרטון מיוטיוב יש לו אפשרות לשלוח לבדיקה
אתם יכולים לשלוח קישור למי שיש לו נטפרי שישלח לבדיקה
אם הם מאשרים אז הסרטון פתוח למי שיש לו נטפרי

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
אפשר להכנס לאשכול גמח נקודות נטפרי ולבקש שישלחו לבדיקה
תודה רבה
באשכול זה?
איך זה פועל ולמי?
בנוסף האם מישהו מכיר אתר שיעלה לי סירטון כשר שאני יכול לשלוח לאנשים עם אינרנט חסום (נתיב רימון אתרוג נטפרי ועוד ועוד) בכל מיני צורות?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
תוכל להפנות אותי בבקשה למיקום המדוייק?
סליחה ותודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה