כללי אינידיזיין / תיבות משורשרות / יישור טקסט

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
שלום חברים.
אני מעצב חוברת שאמור להיות בה מספרי עמודים בלשון נקיה (עמוד רעה = ערה).
לצורך כך מיקמתי במסטר 2 מסגרות (אחת לעמוד ימני ואחת לשמאלי) משורשרות ביניהם ולתוכם אני מזרים את המספרי עמודים שאני רוצה.
בשביל שזה יעמוד כמו שצריך: בעמוד הימני המספר צריך להיות מיושר לצד ימין. ולהיפך בשמאל.
יישור לימין.JPG

אם אני מיישר לימין - גם המספר-עמוד שבעמוד שמאל מתיישר לימין וזה לא מה שאני רוצה.
עמוד שמאלי.JPG

מה אתם הייתם עושים??
תודה.

נ.ב.
-ניסיתי בהגדרות של המסגרת להגדיר שיתרחב רק לרוחב כשהעוגן מקצה העמוד. בעמוד הראשון זה עבד. מעמוד 2 זה מתך את המסגרות על כל העמוד. אין לי מושג למה.
-חשבתי גם על אפשרות של סגנון מקונן, אבל הוא מחיל רק סגנון תו, וסגנון תו לא עוסק בהגדרות פסקה כמו יישור לימין / שמאל.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם תיישר את הטקסט השמאלי לצד שמאל, מה יקרה?
או שאתה שואל על יישור בתוך הסגנון פסקה. אם כך, צור סגנון פסקה נפרד לעמוד השמאלי, ועשה בו יישור לשמאל.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה