תקשורת אינטרנט מהיר למרות נט פרי??

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
@אמת מארץ תצמח - התגובות שלך נחמדות...
יהיה מתיש אם אני ילחים עוד שרשרת...
אתה כנראה מדבר על שלך - אני ראיתי מאות מכשירים - אז תיקח ממני תמונה רחבה וגדולה יותר ...פרספקטיבה ...
מה גם שראיתי עוד מאות של עוד דגמים ...
מה גם שאם הוא לא טעון - ריק הוא לא יעבוד ללא הטענה (אולי המודם שלך הוא ניסי...) צריך כמה דקות הטענה ורק אז יעבוד.
לגבי השערות - איני יודע כמה שערות יש לך... אבל כבר אמרנו - פרספקטיבה ...וגם היגיון יעזרו בעניין...
מה גם שהטענת סוללה מתמדת באופן כללי היא שחיקה בשביל סוללות כידוע ליודעי סוללות...
מה גם שלא לגמרי התלהבתי מהמהירות שלו ... כנראה שבדקתי לפני שכתבתי בכמה וכמה מקומות מול כמה וכמה דגמים ... אני לא מדבר על מקרה אישי או של חבר שכן וכו' - אמרתי כבר ניסיון רחב - פרספקטיבה רחבה -
תמונה מלאה ..!
זה הנסיון שלי, ושל מי שאני מכיר מסביבתי עם הסטיק הזה.
וגם בכל מיני מקומות שהוא עלה לדיון, הרבה כתבו שהם נהנים ממנו מאוד.

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
היי, אני מחפשת להזמין סטיק / ראוטר , זה עדיין עומד במבחן הזמן?
אשמח לתגובה מהירה על סטיק/ ראוטר סלולרי לרכישה!
עובד מעולה גם עכשיו.
אפס תקלות.
אצלי מחובר למטען באופן קבוע.
בנסיעות הסוללה שלו מספיקה ל4-5 שעות.
אפשר כמובן לחבר למטען נייד.

ובנוגע להודעה שאחרי זו - של @קו ירוק - לדעתי 2-3 שנים זה מספיק בשביל סטיק ב120 ש"ח.

נערך לאחרונה ב:

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
בחמישי האחרון - הגיע אלי לקוח עם המודם הנל 5573 .. והפסיק לעבוד ...אחרי 2-3 שנים
אז הנה אחד מיני... סיפור מקרוב ..
ואגב הסוללה הייתה תקינה לחלוטין.

קו ירוק

מנוי פרימיום
ואגב יש אצלי הרבה (אזור 15 ) כאלו שתוך שנה נדפקו - ולצערי הייתי צריך לקחת על יהם אחריות - כלומר בתוך שנה לקניה...

קו ירוק

מנוי פרימיום
וכעת עוד שיחה מלקוח עם מודם 5573 שאצלו 2-3 שנים ומת...

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
אני קניתי את הדגם 5576.
זה גם מה שנמצא בקישור שהבאתי.
הוא עובד מעולה.
הדגם הזה:
1701044967314.jpeg

אתה @קו ירוק מדבר על דגם 5573,
שייתכן והוא בעייתי,
שזה הדגם הזה:
1701045018671.jpeg

ועליו לא דיברתי.

קו ירוק

מנוי פרימיום
אותו הדבר .. רק יותר מתקדם ..
גם מבחינת התדרים פחות או יותר דומה
מאחל שכולם יהיו מרוצים ולא יהיה מושבת המכשיר שלהם
אבל..הבאתי עוד צד שיהיה אינפורמציה מושלמת

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אותו הדבר .. רק יותר מתקדם ..
גם מבחינת התדרים פחות או יותר דומה
מאחל שכולם יהיו מרוצים ולא יהיה מושבת המכשיר שלהם
אבל..הבאתי עוד צד שיהיה אינפורמציה מושלמת
א'קיצער , הבנו!!
מי שרוצה לעשות אינטרנט מושלם - שיעשה אך ורק דרך @קו ירוק , אחרת שום דבר לא יעבוד לו...
אבל מי ש"טיפש" יכול גם לקנות סטיק "דפוק" באלי אקספרס שמשום מה כולם ממליצים עליו...
אני אגב קניתי אותו: https://s.click.aliexpress.com/e/_DDuhokn וממליצה מאודדדדד

קו ירוק

מנוי פרימיום
חחח
האמת שכן ...
מי שחכם לא עושה קיצורי דרך וקומבינות דרך סין דרך רוכל כזה או אחר...והעיקר שיצא לו כמה שקלים פחות...
לכו לבעל ניסיון שיודע מה הוא מוכר ויש לו אחריות .
יש הרבה בורות בעניין וקיצורי דרך - הם דרך ארוכה...
אני כותב את זה עם אינטרס ברור כמובן
אבל מה שנכון נכון ...
מה לעשות על הבנה ומקצוע משלמים ...
אני אומר את אותם הדברים על הרבה דברים בחיים...
חבל לעשות קומבינות - מט שמבין בכבוד מי שלא לגמרי ...חבל לו על הזמן...
מעכשיו לקינטורים התגובות שרשרת - לא נורא אני אוהב את התגובות החכמות הללו...

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
חבר'ה,
לא לריב.
מטרת האשכול היא עזרה הדדית,
והמלצות על הכל בכל כל שיכול לעזור.
ועוד משהו... אם יש המלצות על סטיק מסוים -
אשמח שתכתבו את כמות הזמן שהוא בשימוש,
וגם כמה אתם ישובים על המחשב בפועל.
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה