אביזרים אינדוקציה דומינו 30 ס"מ

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי המלצה ספציפית על הדגם הזה, מה שכן ממליצה בחום לך לראות כאן מדריך חדש ומקיף שכתבתי על אינדוקציה ומשטחי השראה.
הצלחה!!

3.jpg

צילום מסך 2023-07-05 044533.jpg

מברר

משתמש פעיל
אני חוזר על המלצתי בעבר לרכוש מוצרי פרימיום מאמזון גרמניה, במחיר מוצרים פשוטים בישראל.

הגיע תוך שבוע.
בשימוש מס' חודשים, עובד מצויין.
אם כי לפעמים לוקח טיפה זמן עד שהכריים 'קולטות' את הכלי, צריך קצת לשחק, להרים ולהחזיר.

יעקב נוימן

משתמש פעיל
מחפשת המלצה / דיס לאינדוקציה דומינו, 30 ס"מ
המליצו לי על סאוטר SHI204
תודה רבה!
המוצר ‏כיריים אינדוקציה Sauter SHI204 מצויין.
אל תשכחו שיש בו 2 משטחי בישול בלבד. בדרך כלל זה מספיק, אלא אם אתם בשלנים בנשמה או משפחה גדולה במיוחד.
עד כמה שאני זוכר הדגם חד-פאזי, וודאו שקו הכוח (חשמל) מתאים להספק.

יעקב נוימן

משתמש פעיל
תודה רבה
זה מיועד לחלבי, אז 2 משטחים מספיקים לי
מה הכוונה לוודא שקו הכוח מתאים להספק? המעצבת סימנה שקע כוח לשקעים של מכשירי החשמל במטבח, זה בסדר?
קו הכח הייעודי עבור כיריים אינדוקציה דומינו SHI204 צריך להיות לפחות 20 אמפר. זה עלול לגרור בעיות אם אספקת החשמל שלכם "קטנה".
זכרו שיש עוד צרכני חשמל עם תיאבון לא מבוטל כגון חימום מים לרחצה, קומקום חשמלי, תנור אפיה, מזגנים, מכונת כביסה, מייבש.
מדוע קו הכח היעודי צריך להיות 20 אמפר לפחות?
מכיון שאזור בישול 1 צורך עד 2,300/3,000 וואט (עם מאיץ/בלי מאיץ) ואזור בישול 2 צורך עד 1,400וואט... כלומר סה"כ עד 4400 וואט.
נחלק ב- 220 וולט (מתח הרשת) נקבל 20 אמפר בעת בישול בעצמה מלאה בשני אזורי הבישול יחד.

(לא תמיד יש למעצבת את כל הרקע הטכני)

kidinet

משתמש מקצוען
אני חוזר על המלצתי בעבר לרכוש מוצרי פרימיום מאמזון גרמניה, במחיר מוצרים פשוטים בישראל.

הגיע תוך שבוע.
בשימוש מס' חודשים, עובד מצויין.
אם כי לפעמים לוקח טיפה זמן עד שהכריים 'קולטות' את הכלי, צריך קצת לשחק, להרים ולהחזיר.
איך זה מבחינת חשמל?
מתאים לארץ?
אתה מכיר את המוצר מנסיון?

מברר

משתמש פעיל
מתאים לארץ (דורש חיבור תקע, בדיוק כמו שנדרש במוצר שנקנה בארץ)
עובד מצויין
בשימוש כבר קרוב לחצי שנה
בינתיים כבר למדנו איך הכיריים קולטות את הכלי טוב יותר - קודם להניח את הסיר/מחבת ורק אז להפעיל

kidinet

משתמש מקצוען
עובד מצויין
בשימוש כבר קרוב לחצי שנה
בינתיים כבר למדנו איך הכיריים קולטות את הכלי טוב יותר - קודם להניח את הסיר/מחבת ורק אז להפעיל
הגיע שלם?
כי ראיתי בתגובות על המוצר כמה וכמה שהגיע להן מנופץ.

יעקב נוימן

משתמש פעיל
עובד מצויין
בשימוש כבר קרוב לחצי שנה
כל מילה אמת.
גם אני מצאתי שאיו כל בעיה מבחינת חשמל, רק תדאגו למתאם תקע (או להחלפתו), מה שצריך גם למוצר שתקנו בחנות. לגמרי מתאים לארץ.
כן, גם אני מכיר את המוצר מהתנסות אישית.

נחמי3

משתמש מקצוען
קו הכח הייעודי עבור כיריים אינדוקציה דומינו SHI204 צריך להיות לפחות 20 אמפר. זה עלול לגרור בעיות אם אספקת החשמל שלכם "קטנה".
זכרו שיש עוד צרכני חשמל עם תיאבון לא מבוטל כגון חימום מים לרחצה, קומקום חשמלי, תנור אפיה, מזגנים, מכונת כביסה, מייבש.
מדוע קו הכח היעודי צריך להיות 20 אמפר לפחות?
מכיון שאזור בישול 1 צורך עד 2,300/3,000 וואט (עם מאיץ/בלי מאיץ) ואזור בישול 2 צורך עד 1,400וואט... כלומר סה"כ עד 4400 וואט.
נחלק ב- 220 וולט (מתח הרשת) נקבל 20 אמפר בעת בישול בעצמה מלאה בשני אזורי הבישול יחד.

(לא תמיד יש למעצבת את כל הרקע הטכני)
איך אפשר לברר? יש לי שקע חשמל רגיל, דירה חדשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה