דרוש מידע אין לי ממד בבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
ואיך קונים גנרטור?
בד"כ יש בחנויות חומרי בניה אבל,
אזהרה חמורה אסור בשופ"א לחבר גנרטור בתוך בית זה מאוד מסוכן
1723460809725.png

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אברך שאין לו ממ"ד אמר לי שהוא מרגיש הכי רגוע כיון שאין לו את הלחץ להיות מוכן לרוץעם כל הילדים לממ"ד ומה לעשות בממ"ד וכו' וכו' אלא לסמוך רק על הקב"ה
אני אעבור את הכביש באמצע הכביש
אין לי את הלחץ להסתכל ימינה ושמאלה ולחכות לראות מתי יהיה ירוק
אני סומכת רק על הקב"ה

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אברך שאין לו ממ"ד אמר לי שהוא מרגיש הכי רגוע כיון שאין לו את הלחץ להיות מוכן לרוץעם כל הילדים לממ"ד ומה לעשות בממ"ד וכו' וכו' אלא לסמוך רק על הקב"ה
נכון, אבל זה רק למי שהוא 'באמת' רגוע וסומך 'רק' על הקב"ה.

אחרת, זה כמו מי שאומר שבגלל שאין לו עבודה הוא מרגיש הכי רגוע כי אין לו את הלחץ של פרנסה
צריך לעשות השתדלות, והכל לפי מה שהוא אדם...

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מי האיש מקצוע שיודע לבנות ממד בתוך חדר? ואיך מגיעים אליו?
ואיך קונים גנרטור?
לא בכל מקרה ניתן להפוך חדר לממ"ד. כלומר ברוב המקרים אין אפשרות כזו.

משה שאחא

משתמש פעיל
אני אעבור את הכביש באמצע הכביש
אין לי את הלחץ להסתכל ימינה ושמאלה ולחכות לראות מתי יהיה ירוק
אני סומכת רק על הקב"ה
סליחה אבל לא הבנתי את הקשר לא ברור כלל
אבל בכל אופן אין לו ממ"ד בבית מה הוא אמור בדיוק לעשות להיות סתם בלחץ מה זה יעזור אז כן הוא סומך רק על הקב"ה

לארג'

משתמש סופר מקצוען
אבל בכל אופן אין לו ממ"ד בבית מה הוא אמור בדיוק לעשות להיות סתם בלחץ מה זה יעזור אז כן הוא סומך רק על הקב"ה
בבתים שאין ממ"ד בד"כ יש מקלט צמוד לבניינים

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש קשר.
אבל אני לא אכנס לזה.
אם אין ממ"ד צריך ללכת לחדר מדרגות/מקום מוגן
לנו יש ממ"ד ואנחנו הולכים ברוגע בלי לחץ ובוטחים בהקב"ה שלא יקרה כלום!

משה שאחא

משתמש פעיל
נכון, אבל זה רק למי שהוא 'באמת' רגוע וסומך 'רק' על הקב"ה.

אחרת, זה כמו מי שאומר שבגלל שאין לו עבודה הוא מרגיש הכי רגוע כי אין לו את הלחץ של פרנסה
צריך לעשות השתדלות, והכל לפי מה שהוא אדם...
למה גם אם אדם לא כזה כל הזמן אבל פתאום מגיעה שעת סכנה ואז הוא מבין שאין לנו על מי להשען רק על אבינו שבשמים
וכי חסר מקרים ששמענו על אנשי העוטף שכידוע הם רחוקים כרחוק מזרח ומערב מדרגה זו ובשעת מעשה הם הבינו שיש לסמוך רק על הקב"ה

משה שאחא

משתמש פעיל
יש קשר.
אבל אני לא אכנס לזה.
אם אין ממ"ד צריך ללכת לחדר מדרגות/מקום מוגן
לנו יש ממ"ד ואנחנו הולכים ברוגע בלי לחץ ובוטחים בהקב"ה שלא יקרה כלום!
ואם אין מקום מוגן וחדר מדרגות ולא חסר מקרים כאלו
לא אמרתי שמי שיש לו ממ"ד לחוץ כל הזמן הבאתי משפט שאברך אמר לי ולא חייבים על פיפס למצוא משהו לא בסדר אפשר לומר יפה על החשיבה הזאת בסופו של דבר יש בצפון אלפי משפחות בלי ממ"ד או מקלט רלוונטי קרוב וקו מחשבה כזו לא תזיק לאף אחד אלא רק תועיל

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
משש לא לא חסר בנינים שאין מקלט
אני גרה בבנין ללא מקלט, ועם חדר מדרגות "פתוח" (בביתר, למי שמכיר את הסגנון)
כי לכל דירה יש ממד
אולם לדירה שלנו - לא (בשכירות, ובעל הדירה פיצל את הממד מהדירה עצמה)
זה באמת מלחיץ. הולכים לחדר הכי פנימי בבית, שגם הוא לא ממש מוגן... ומשתדלים לבטוח בה'.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש פיתרון של מיגון קירות בפלטות פלדה,
ממד זה לא, אלא נותן הגנה מהגף ורסיסים.
ניתן לעשות כמעט בכל חדר הבעייה זה המחיר.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למה כמין, בחצר אפשר להזמין ממ"ד חדש
כי זה לא ממש כמו ממד ,זה חדר מוגן /מיגונית שבנויה בצורה של חדר עם רצפה יפה תאורה וחיבור למים ,למי שיש דירות גן או למוסד ,בית כנסת, או סתם בניין שרוצה ,זה ממש מתאים

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אולי אני אסתובב רק ברחוב, כדי שבמקרה של אזעקה לא יהיה לי את הלחץ של לרוץ לממ"ד, נסמוך רק על הקב"ה...
שטויות ממש
הקב"ה מבקש מאיתנו לעשות השתדלות!!!!

הוא לא רוצה שנקפוץ לכביש ונסמוך עליו בעיניים עצומות- כי אז הוא לא יעזור!!!!!
ואם חלילה יקרה משהו לילד שלו, הוא בטוח יחשוב למה לא נסיתי לעשות איזה השתדלות בעניין...
(אם הוא ניסה לחפש אפשרויות ולא מצא, אז לפחות הוא נכנס לחדר פנימי- בלי חלון, או יוצא לחדר מדרגות, זה כבר נקרא השתדלות, אבל להגיד אין לי מה לעשות הרכב שלי בלי בלמים, נסמוך על הקב"ה זה ממש לא מה שהשם רוצה מאיתנו...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה