אימת הניאופובים, יצאה גירסת וינדוס חדשה 1803 !!

• פותח הנושא bris
  • פורסם בתאריך

bris

משתמש סופר מקצוען
ניתן להוריד מכאן (הקישור פעיל ב24 שעות הקרובות )

https://software-download.microsoft...1525244616&h=4f713397e0e53cb1209a87de5182cf72

בחודש הקרוב יתעדכן לכל המשתמשים (בכל אופן למי שנמצא בערוץ הרגיל/ביתי)

קצת בדקתי , ויש המון המון שיפורים

עכשיו כולם מוזמנים לקטר ולספר למה בכלל XP היתה הכי טובה... :cool:

נערך לאחרונה ב:

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מה השיפורים?
העדכון כולל מספר חידושים ושיפורים למערכת ההפעלה. חלק גדול מהם מיועד בעיקר למשתמשים עסקיים ומנהלי רשתות, שיוכלו כעת לעדכן את כל המחשבים המחוברים לרשת באמצעות מחשב אחד, או לנהל הרשאות עבור מחשב חדש ממסך הגדרות יחיד.
בעבור משתמש הקצה, כוללת כעת מערכת ההפעלה מצב ״פוקוס״ (Focus Assist) המסייע להתרכז בתוכנה מסוימת ומכבה התראות ועדכונים מאחרות, וכלי בשם Timeline המאפשר לצפות בהיסטוריית השימוש במחשב, לרבות תוכנות וקבצים, ואפילו לחפש בו קבצים ומטלות מסוימות לשחזור מהיר. צירוף המקשים Win והאות H מאפשר כעת הכתבה קולית מהירה, תוך שימוש ביכולות הסייענית הדיגיטלית קורטנה.
מקור: Tgspot

yits

משתמש פעיל
אתה בטוח? כי זה מבוסס על האתר של מיקרוסופט ואם שם זה ימחק למה שזה יופיע בתוכנה הנ"ל?

זה כבר עובד כמה שנים.
אני חושב שזה מזריק קוד לדף (כמו שאפשר דרך הקונסול וכך זה עובד).

אם תרצה לבצע הורדה מהאתר של מיקרוסופט פשוט תעבור למצב מובייל ויופיע לך אפשרות הורדה של ISO.

bris

משתמש סופר מקצוען
טוב , כבר התקנתי ב4-5 מחשבים היום

בינתיים
ראיתי שליטה טובה מאוד על מחיקה אוטומטית של קבצים זמניים , שליטה טובה על תעבורת רשת ועידכונים (עדיין לא ביטול מלא , אבל שליטה והגדרות עדינות)

לא בדקתי עם BENCHMARK אבל המערכת מגיבה מהר יותר לענד

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ניתן להוריד מכאן (הקישור פעיל ב24 שעות הקרובות )

https://software-download.microsoft...1525244616&h=4f713397e0e53cb1209a87de5182cf72

בחודש הקרוב יתעדכן לכל המשתמשים (בכל אופן למי שנמצא בערוץ הרגיל/ביתי)

קצת בדקתי , ויש המון המון שיפורים

עכשיו כולם מוזמנים לקטר ולספר למה בכלל XP היתה הכי טובה... :cool:

אני חייב לספר.......

שאני כבר נגעתי בה קודם

אני חסיד של ESD ;)

אהבתי אותה דווקא

שני לקוחות מאסיביים עם זה ומבסוטים ב"ה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
ישנה תקלה בעדכון הזה שהמסך קופא בדפדפנים וביישומי האופיס, כשזה קורה צריך ללחוץ על צירוף המקשים: מקש ההתחל+Ctrl+Shift+B וזה ירענן את התצוגה
הבאג יתוקן בעדכונים הקרובים

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ישנה תקלה בעדכון הזה שהמסך קופא בדפדפנים וביישומי האופיס, כשזה קורה צריך ללחוץ על צירוף המקשים: מקש ההתחל+Ctrl+Shift+B וזה ירענן את התצוגה
הבאג יתוקן בעדכונים הקרובים
נתקלת בבאג הזה או רק קראת?

bris

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה