אילו מקומות עבודה בתכנות יש בבית שמש?

• פותח הנושא Netta
  • פורסם בתאריך

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
אשמח אם תוכלו להחכים אותי.
יום טוב!

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אין יותר מידי...
יש כמה מקומת קטנים
יצא לי להיתקל בשמות הללו (לא מכירה בכלל...)
dosentrx, egis-software.com
(ויש את מטריקס שלא כ"כ נכנס אצלי בקטגוריה של מקום עבודה בתכנות אלא יותר כשוק עבדים מודרני)

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
אין יותר מידי...
יש כמה מקומת קטנים
יצא לי להיתקל בשמות הללו (לא מכירה בכלל...)
dosentrx, egis-software.com
(ויש את מטריקס שלא כ"כ נכנס אצלי בקטגוריה של מקום עבודה בתכנות אלא יותר כשוק עבדים מודרני)
אז מי שעובדת בתכנות בד"כ יוצאת מבית שמש?

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
איך מגיעים אליהם? מקבלים גם ללא ניסיון?
כמו שציינתי אני לא מכירה, נתקלתי בשמות הללו בפורומים אחרים
זאת שאלה שנשאלת הרבה....
אני בעצמי גם שאלתי אותה
אבל תכלס ממשיכה לעבוד בירושלים (בתחום שאני עובדת בו לא הצלחתי למצוא בכלל בבית שמש)

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז מי שעובדת בתכנות בד"כ יוצאת מבית שמש?
יש רכבת ישירה להרצליה- פחות משעה לצד.
כך שמעתי פעם מחברה שלי שעובדת בהרצליה ושוקלת לגור בב״ש.

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש רכבת ישירה להרצליה- פחות משעה לצד.
כך שמעתי פעם מחברה שלי שעובדת בהרצליה ושוקלת לגור בב״ש.
מענין, לא שמעתי...
קחי בחשבון שלוקח זמן להגיע לרכבת (תלוי מאוד איפה בבית שמש ואם זה ברכב או באוטובוס)
ואגב ב"ש זה באר שבע במיוחד אם מדברים על רכבות

נחמדה אחת

משתמש רשום
לא נכנסת לדיון אם זה נכון או לא, רק צריך לקחת בחשבון, שמשנה מאד מי שואל ובאיזה נקודה בקו"ח שלו השאלה מגיעה, למתחילות - מקום מעולה! וכן, גם במטריקס יש פרויקטים מעולים מכל בחינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה