דרוש מידע איך שומרים על בריכה נקיה

מה שאני

משתמש מקצוען
יש לי בריכה מתנפחת גדולה בחצר ולאחר כל מילוי אני משאירה את המים לפחות כמה ימים אבל תמיד המים מתלכלכים
תנו רעיון איך לשמור על המים נקיים יש להשיג כיסוי מותאם לבריכות?
ובכלל מה עושים עם חיטוי של המים יש פילטר מותאם לבריכה ללא משאבה?
בעבר היו טבליות לחיטוי יש אותם עדיין?

chani t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עוקבת

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
כיסוי יעזור לך עם עלים או מעופפים אבל העכירות נובעת מהתפתחות של עובש וכדו'

אקונומיקה מתאדה אז מבחינה בטיחותית את יכולה בערב לשים כוס אקונומיקה במים, תוך חצי שעה הם מצטללים. בבוקר אין בעיה להיכנס.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש טבליות כלור ששמים במסננת שצפה
אבל תיזהרי עם זה
לא לשים על הרצפה של הבריכה זה ממיס את הפלסטיק
ואמור להיות כיסויים לבריכות אולי זה תלוי בדגם של הבריכה שלך
ולקנות מסננת כזאת כדי להוציא את הלכלוכים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
שימי לב לסכנה בילדים שיכנסו לבד
מסכימה. בעיני להשאיר בריכה מלאה בלי כיסוי הרמטי זה ממש בור ברשות הרבים (גם אם אין לך ילדים וזה בחצר הפרטית שלך. אלא אם מדובר על שטח נעול שאין לילדים סקרנים דרך להגיע אליו)
אני יכולה לספר על שכנים שגרים בדירת גן, ובכל שנה היו ממלאים בתחילת הקיץ בריכה גדולה בחצר, והשאירו אותה פתוחה. עד ליום שבו השכנה בבניין ממול קלטה ילד בן שנתיים שנכנס לבריכה והזעיקה אותם. ב"ה זה נגמר בשלום (חוץ מבגדי השבת של האבא שנהרסו כי לא היה לו זמן להחליף...), אבל מאז הם לא משאירים בריכה. זה עלול להיגמר באסון, וכבר היו אסונות.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
בריכה בחצר פרטית-בור ברשות הרבים?????
הילדים שלנו הם רבים ב"ה... והחצר היא ברשות המשפחה.;)

מסכימה מאד עם עניין הסכנה.

אני לא נוסעת עם ילדים לחופש למקום עם בריכה.

אני לא מוכנה לקנות הביתה את בריכת החלומות של ילדי כזו על עמודים אלא רק 'מתנפחת ולא שווה'- כלשונם(ויש לי חצר שאפשר לנעול אותה אבל גם ילדים שובבים שיודעים לטפס על גדר גבוהה ככל שתהיה)

את ה'מתנפחת הלא שווה' הזו אני ממלאת פעם בשבוע- שבועיים ואז יושבת צמודה לילדים עד שיוצאים. נועלת את החצר, נועלת את הבית, מארגנת אותם לשינה עם עודף פוקוס עד שנרדמים. בבוקר אני תמיד קמה ראשונה ומאד מוקדם ואז חוזר על עצמו- דלת של הבית נעולה עד שיוצאים ללימודים בצהרים שוב בריכה ומרוקנים ומוציאים אויר עד שבוע הבא או עוד שבועיים.
וכל זה שאין לי הרבה קטנטנים גילאי 12-6 ועוד קטנציק בן שנתיים.
אולי אני חרדתית יותר מידי אני לא יודעת. אבל מרגישה שהלחץ הזה ליום- יומיים הוא הגיוני ביחס להנאה של הילדים.
אני לא מבינה איך נשים יכולות להיות בלחץ קיץ שלם עם בריכה גדולה.

אושרי כהן

משתמש פעיל
א. הכיסוי אינו מונע רק כניסה של עלים או לכלוך אלא גם מונע את אור השמש הגורם לירוקת ושמנוניות במים
ב. חובה לשים מצוף עם טבלית כלור זה מונע התפתחות של שרצים במים / חידקים בקטריות וכו'
ג. פילטר חשמלי אינו רק מסנן את המים אלא גורם להם להיות בתנועה. מים בלי תנועה מיצרים בקטריות או שרצים קטנים.
סיכום: כיסוי, כלור, פילטר. "חובה"
אני נוהג כך ובמשך כמה חודשים (בשימוש כמעט על בסיס יומי) המים נשארים צלולים.

מה שאני

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים
יש טבליות כלור ששמים במסננת שצפה
אסור לגעת בכלור בידיים חשופות. ולכן יש לזה מיכל צף.
ב. חובה לשים מצוף עם טבלית כלור זה מונע התפתחות של שרצים במים / חידקים בקטריות וכו'
איפה קונים את זה?
ג. פילטר חשמלי אינו רק מסנן את המים אלא גורם להם להיות בתנועה. מים בלי תנועה מיצרים בקטריות או שרצים קטנים.
יש פילטר מתאים גם לבריכה מתנפחת פשוטה או רק לבריכות העומדות הגדולות?

nechami21

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים

איפה קונים את זה?

יש פילטר מתאים גם לבריכה מתנפחת פשוטה או רק לבריכות העומדות הגדולות?
זה אותו פילטר. עולה כ90 ש’’ח למסננת + 20 ש’’ח לכלור. הכלור מתמוסס אחרי כחודש. המסנן הצף נשאר. השימוש מצוי יותר בגדולות כי יקר להחליף את המים בתדירות גבוהה.

nechami21

משתמש מקצוען
לפי מה שנכתב כאן לעיל וגם ראיתי בעבר לבריכות הגדולות יש פילטר שנותן תנועה למים שזה כנראה משהו אחר לא המצוף הזה
יכול להיות. פילטר =מסנן. המצוף מחורר ונקרא גם מסנן. לא יודעת לגבי תנועת מים. אולי אחרים יחכימו אותך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה