עזרה בוורד איך עושים שבחיפוש בוורד תמיד הוא יציג "תוצאות"?

• פותח הנושא rutt
  • פורסם בתאריך

rutt

משתמש מקצוען
כשעושים חיפוש בתוך מסמך בוורד, יש שלש כרטיסיות - כותרות | עמודים | תוצאות
אני מעונין שבברירת המחדל תמיד זה יציג "תוצאות".
[כעת זה מציג "כותרות"].

איך עושים את זה?
תודה

Yisrael

משתמש פעיל
נדמה לי שאם סוגרים את החלונית לפני שסוגרים את המסמך בפעם הבאה היא חוזרת למצב "תוצאות"
[מכאן הדרך קצרה כמובן ליצור מאקרו שיסגור ויפתח אותה לבד...]

rutt

משתמש מקצוען
נדמה לי שאם סוגרים את החלונית לפני שסוגרים את המסמך בפעם הבאה היא חוזרת למצב "תוצאות"
[מכאן הדרך קצרה כמובן ליצור מאקרו שיסגור ויפתח אותה לבד...]
כן, אתה צודק.
אבל רק אם סוגרים קודם את החלונית.
כי כשניסיתי לפתוח שוב את המסמך [לאחר שסגרתי את החלונית, ואת וורד, ופתחתי שוב וזה עלה טוב- עם 'תוצאות'] בפעם השניה זה כבר חזר ל"כותרות".

Yisrael

משתמש פעיל
כן, אתה צודק.
אבל רק אם סוגרים קודם את החלונית.
כי כשניסיתי לפתוח שוב את המסמך [לאחר שסגרתי את החלונית, ואת וורד, ופתחתי שוב וזה עלה טוב- עם 'תוצאות'] בפעם השניה זה כבר חזר ל"כותרות".
נכון, זה בדיוק מה שכתבתי.
ולכן אפשר לתכנת את וורד באמצעות מאקרו שיסגור את החלונית בכל פעם שסוגרים מסמך ויפתח אותה כשפותחים מסמך. לכאורה זה אמור לעבוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה