איך עושים חוברות בכמות קטנה?

0573100100

משתמש חדש
יש לי מכונת הדפסה קטנה, אבל אין לי מכונת קיפול והידוק.
אני רוצה לקנות משהו קטן וזול (יחסית)...
מה הפתרונות למצב כזה?
איזה מכונה אני צריך בשביל לעשות חוברות בכמות קטנה (בפרט חוברות שלא בגודל סטנדרטי)?

תודה מראש

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזמנים לפנות אלינו במייל,
יש לנו למכירה מכונה לקיפול סיכות לחוברות, קופמקטית וזולה. (פלוקמטיק 60).

יש גם מגוון מכונות יד שניה של גימור לדפוס במצב מצוין למכירה,
אפשר לקבל פרטים במייל.

חתימה.gif

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה הפתרונות למצב כזה?
איזה מכונה אני צריך בשביל לעשות חוברות בכמות קטנה (בפרט חוברות שלא בגודל סטנדרטי)?
שלום רב!!!
בדרך כלל יש פינישר שמקפל ומהדק. אך העלות שלו לא קטנה.
ניתן להעזר במהדק גדול שמעלות שלו כ-1000 ש"ח +/- ולקפל ידני.
בשביל הקיפול ניתן להעזר בקיפול עם סרגל עבה וכדומה לשמירת דיוק!
ישנה גם מכונה שולחנית קטנה שניתן לקפל ולהדק איתה .
הדבר אמור בעיקר לצורך של חוברות בגודל לא סטנדרטי שגם בפינישרים המקצועיים לא ניתן לקפל ולהדק וזו האופציה המומלצת .
מקווה שעזרתי.
בהצלחה!
0527175162

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה