התייעצות איך עושים את החפש-החלף הזה באינדייזין?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יהודית גמליאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי קובץ אינדיזיין של מאות עמודים שבכל עמוד כמעט יש תו אחד שהוא לא מזהה כי אין אותו בפונט של רוב הטקסט.
איך אני עושה חיפוש של כל התווים הבלתי מזוהים בקובץ והחלפה שתחיל עליה צ'רקטר סטייל של הפונט המתאים להם?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תו מסוים?
CTRL+F תכניסי למעלה את התו המסוים ולמטה את הפונט החדש וזה מחליף.

שימי לב שיש שתי קטגוריות, אחת להחליף טקסט בטקסט ואחת להחליף עיצוב (פונט, גודל, צבע וכו') בעיצוב.
את צריכה להכניס את התו בחלק של חיפוש לפי תו, ולהחליף אותו בקטגוריה של עיצוב

יהודית גמליאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תו מסוים?
CTRL+F תכניסי למעלה את התו המסוים ולמטה את הפונט החדש וזה מחליף.
לא. זה תו שונה כל פעם.
שימי לב שיש שתי קטגוריות, אחת להחליף טקסט בטקסט ואחת להחליף עיצוב (פונט, גודל, צבע וכו') בעיצוב.
את צריכה להכניס את התו בחלק של חיפוש לפי תו, ולהחליף אותו בקטגוריה של עיצוב
כן, את זה אני מכירה. תודה

יהודית גמליאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה שכן, בדר"כ זה מופיע במקום מסוים.
(סוף פסקה בסטייל ספציפי שבכל עמוד יש אותו רק פסקה אחת)
אז גם אם יש דרך למצוא את התו האחרון בפסקה של הסטייל הזה- זה כבר יחסוך המון המון עבודה.

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה כבר גרעפים, ובזה אני לא חזק....
אבל היה פה פעם בפרוג אשכול עם מלא גרעפים והסברים.
תחפשי

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1724685554528.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה