איך סופרים תוי ניקוד?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כשנותנים לי מחיר לניקוד, למשל 7 ש"ח לאלף תוים
האם מחשבים את התוים לפני?
רק את תוי הניקוד? או את הניקוד+הטקסט?
ועוד שאלה - כשסופרים תוים, מקובל עם רווחים?
תודה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש שמתמחרים עם תווי הניקוד, ואז את לא יכולה לדעת מראש כמה ייצא לך.
יש שמתמחרים בלי תווי הניקוד, אלא מראש את יודעת כמה תעלה העבודה, ויש שמתמחרים בכלל לפי מס' מילים.
רווחים נספרים כתווים.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ויש גם אפשרות לתמחר לפי תווי ניקוד בלבד? ואם כן כמה יותר מהמחיר הרגיל שלו צריך לשלם?
אני שואלת כי יש לי קבצים שהנקדן מנקד רק חלקים מסוימים מהקובץ. אז רק אם אני סופרת את תוי הניקוד יש לי אינדיקציה לכמות.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הנקדן צריך לקבל את הכסף שלו, לא חשוב איך נסובב את זה.
אפשר לבדוק בקובץ מנוקד ענק כמה אחוזים מתוך זה הם תווי הניקוד וכך לדעת לפי מס' תווי הניקוד בלבד כמה זה כולל האותיות. השאלה אם שווה את המאמץ.
בכל מקרה, קחי בחשבון שעדיף להביא לנקדן רק את החומר שהוא צריך לנקד, כי זה מקשה וגורם לטעויות.
המקובל הוא לספור תווים כולל הניקוד ורווחים וזה בעצם הבסיס לכל תחשיב שהוא, גם אם שינו לך אותו למען הנוחות, מחיר לפי מילים לדוגמא.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;637882:
המקובל הוא לספור תווים כולל הניקוד ורווחים וזה בעצם הבסיס לכל תחשיב שהוא, גם אם שינו לך אותו למען הנוחות, מחיר לפי מילים לדוגמא.

לפני כמה שנים ערכתי סקר, ולפיו רוב מוחלט של הנקדנים לוקחים לפי תווים לא כולל ניקוד, או לפי מס' מילים.
כך יודעים מראש את התשלום, ללא הפתעות.
זה גם הרבה יותר הגיוני כיום, שלא מנקדים ידנית אות אות אלא אוטומטית עם תוכנה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אברהם;638084:
לפני כמה שנים ערכתי סקר, ולפיו רוב מוחלט של הנקדנים לוקחים לפי תווים לא כולל ניקוד, או לפי מס' מילים.
כך יודעים מראש את התשלום, ללא הפתעות.
זה גם הרבה יותר הגיוני כיום, שלא מנקדים ידנית אות אות אלא אוטומטית עם תוכנה.

אני כתבתי מנסיון של עשרות מליוני ס"ד, לכן לא כ"כ בדקתי מה אחרים עושים.
אני לא אומר שזה עדיף, להיפך, אני בעד, כמו כל דבר שעוזר ללקוחות.
באופן אישי, כל זמן שאין דרישה מיוחדת אני ממשיך להשתמש בתחשיב הנ"ל, אבל אם לקוח ירצה צורת חישוב אחרת, אני פשוט יאמר לו מחיר שבסופו של דבר יצא אותו דבר פחות או יותר (אא"כ כל הסיבה שהלקוח רוצה צורת תחשיב שונה הינו בגלל רצון להוזיל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה