עזרה בוורד איך נועלים מפני שינוי

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה
יש לי קובץ "תיק טיולים"
לכל כיתה אני צריך להשאיר את אותו התיק רק לשנות כמה פרטים.

א. איך אני עושה שכל הטקסט יהיה נעול, ורק המקומות בהם כל פעם נדרש שינוי שיהיו פתוחים לשינוי?

ב. איך אני מסמן לעצמי היכן לשנות? אני כל פעם מדלג על פרטים קטנים.

ג. האם יש כזאת אפשרות בוורד שבמקום שאני רוצה לשנות, אני לוחץ נפתחות לי כמ אפשרויות ואני בוחר.
לדוגמה תפתח מגירה עם "מע"ר" "מורה" "הורה"
ואני אבחר וכך זה ייכתב בקובץ.

מקווה שהובנתי
תודה מראש

יש שדה

משתמש פעיל
ראה כאן:
וואהו ממש עזרת לי.
אם כן יש לי שאלות המשך.
יש מצב שאני משנה במקום אחד ושאר המקומות משתנים?

יש מצב להחליף שמות בבת אחת בכל הטבלה?
יש לי שם כמה טבלאות שאני צריך לשנות בהם את השמות שוב ושוב.

תודה ענקית

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תראה שם בהסבר, אין אפשרות לנעול את כל המסמך, אלא כל תיבה נפתחת שאתה יוצר באפשרותך לנעול אותה למניעת שינויים.

יש שדה

משתמש פעיל
אני מבין

אבל קיבלתי כמה פעמים מסמכים ממשרד ממשלתי, שבהם יש אפשרות לשנות רק כמה מילים.

ומאוד מעניין אותי איך עושים את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה