איך מתפטרים מעודף כרס

%;

משתמש פעיל
הליכה עוזרת לנו לשמור על משקל תקין, או למנוע השמנת יתר בשילוב עם תזונה נכונה,
המשפט הכי משעשע בתוך כל המלל הזה
גם אכילת מלפפון היא בריאה ומשיגה את כל הרשימה שהבאתם

צר לי לנפץ מיתוסים, אבל החלק של ההליכה לעומת התזונה הנכונה הוא די זניח
זה מוכח עובדתית, פשוט תעשו את חשבון הקלוריות שהבאתי למעלה:
ארטיק קטן אחרי הליכה של שעה מוחק את כל היתרונות שפירטתם

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בארוכה:
כשהתחתנתי הייתי מקל דקיק וזריז כמו כולם.
נכנסתי לכולל מצוין והתחלתי למלאות את כרסי בש"ס ופוסקים. ואכן שמתי לב שעם כל זמן שעובר אני אכן מוסיף והולך עד כי גדל מאוד. דא עקא שהחלוקא דרבנן כבר אינו הולם את מידותי התרומיות.
להתחיל לעשות הליכות, פחות. אין לי חשק להזיע במעלה מסילת ישרים ולא במורד חפץ חיים. ענין של כבוד התורה ודוגמא אישית.
ללכת בשדרות יאיר פרג למי שמכיר הייתי מאוד שמח אבל אין לי תקציב לרכב בעתיד הנראה לעין, ואת העתיד הרחוק הכרס מסתירה לי.
מה שאני מבקש ממכם זה המלצה למכשיר הליכה/ריצה/רכיבה הכי קופמקטי, שיעשה גם אותי קומפקטי.
תודה רבה.
סיפור מוכר למדי... ולא בגלל שגנבת אותו אלא שלכולם זה קורה.

אודה שבעבר הלא רחוק הייתי עב קרס אך ירדתי בעקבות דיאטת פחמימות משולבת הליכות קדחתניות (הייתי קשוח:)) למעלה מ-30 קילו)

ולמה לא ללכת חפץ חיים מסילת ישרים? פארי קרית ספר יכולים לספר לך שהם חוזים בדמות קודשי צועדת בדיוק באותם רחובות כמעט יומיומי.

אשריהם שזכו...

סופר חיובי

משתמש מקצוען
המשפט הכי משעשע בתוך כל המלל הזה
גם אכילת מלפפון היא בריאה ומשיגה את כל הרשימה שהבאתם

צר לי לנפץ מיתוסים, אבל החלק של ההליכה לעומת התזונה הנכונה הוא די זניח
זה מוכח עובדתית, פשוט תעשו את חשבון הקלוריות שהבאתי למעלה:
הליכה יש לה המון חוץ מקלוריות...
זה גורם לגוף לעכל יותר טוב... זה מזרים את הדם וגורם לשפר את המערכות ליותר אפקטביות..
מה שגם גורם להורדה במשקל!

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
מי שצריך להוריד כמות ק"ג מכובדת צריך גם הקפדה באוכל, ובפרט לא לאכול בין הארוחות,
ובמקביל חייב פעילות גופנית,
מי שצריך שמירה על המצב לאחר שהשיל ממשקלו מספיק אחת משתי האפשרויות,
להורדת כמות מזערית של ק"ג בהחלט יתכן שאחת משתי האפשרויות תספיק,
ומה שלא יעשו ללא עקביות זה ינחל כישלון.

דץ

משתמש פעיל
בכלל לא נכון,
אדם שמתמיד (לדוגמא) בהליכה 3 פעמים בשבוע למשך 45 דק',
גם אם יאכל כל פעם ארטיק לאחמ"כ, הוא ירגיש שינוי לטובה!
כי אדם הולך, הוא אדם מודע לבריאותו,
וממילא זה יגרום לפחות אוכל מתועש וכדו'

00:00

משתמש פעיל
לאסחייק יש כמה עיצות זהב בנושא הרגלי אכילה
אמנם לא עשיתי בשביל דיאטה אלא בשביל הבריאות והשליטה העצמית וברור לי שיורדים מזה

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
סיפור מוכר למדי... ולא בגלל שגנבת אותו אלא שלכולם זה קורה.

אודה שבעבר הלא רחוק הייתי עב קרס אך ירדתי בעקבות דיאטת פחמימות משולבת הליכות קדחתניות (הייתי קשוח:)) למעלה מ-30 קילו)

ולמה לא ללכת חפץ חיים מסילת ישרים? פארי קרית ספר יכולים לספר לך שהם חוזים בדמות קודשי צועדת בדיוק באותם רחובות כמעט יומיומי.

אשריהם שזכו...
עכשיו אני קולט מי הוא זה שבא מולי כמעט כל יום,
פעם הבאה שאנחנו עוברים זה לצד זה תהנהן בראשך ותן חיוך....

%;

משתמש פעיל
כי אדם הולך, הוא אדם מודע לבריאותו,
לצערי המשפט הזה לא מדויק
אכילה רגשית לא תמיד נפתרת עם מודעות לבריאות

בסופו של דבר המודעות אכן חשובה כל עוד היא מביאה לשינויים בתזונה
אם הליכה מביאה למודעות זה נפלא, אבל התרומה של הליכה בפני עצמה אינה בעלת ערך גבוה כפי שאתה נוטה לייחס לה

%;

משתמש פעיל
אתה בטוח רק 120 קלוריות? זה כוס וחצי קוקה קולה.
ואם כן, כמה קלוריות מומלץ לגבר לאכול ביום?
תלוי במשקל הגוף, יש הרבה מחשבונים ברשת
המחשבון הבא מציג תוצאה של שריפת 176 קלוריות לאדם שמשקלו 60 ק"ג

ויש עוד:

גולש בנט

משתמש מקצוען
בקצרה:
מכיר מכשיר הליכה טוב? כתוב!

בארוכה:
כשהתחתנתי הייתי מקל דקיק וזריז כמו כולם.
נכנסתי לכולל מצוין והתחלתי למלאות את כרסי בש"ס ופוסקים. ואכן שמתי לב שעם כל זמן שעובר אני אכן מוסיף והולך עד כי גדל מאוד. דא עקא שהחלוקא דרבנן כבר אינו הולם את מידותי התרומיות.
להתחיל לעשות הליכות, פחות. אין לי חשק להזיע במעלה מסילת ישרים ולא במורד חפץ חיים. ענין של כבוד התורה ודוגמא אישית.
ללכת בשדרות יאיר פרג למי שמכיר הייתי מאוד שמח אבל אין לי תקציב לרכב בעתיד הנראה לעין, ואת העתיד הרחוק הכרס מסתירה לי.
מה שאני מבקש ממכם זה המלצה למכשיר הליכה/ריצה/רכיבה הכי קופמקטי, שיעשה גם אותי קומפקטי.
תודה רבה.
המחקרים אומרים, שאם תצליח להרזות - ההומור שלך יעלם ותלקה בדכאון.

אז אולי תשאר כמו שאתה, עם חוש הומור בריא.

אבל בכל מקרה, ההמלצות שלי:
1. אוזמפיק ודומיו.
2. הליכה כמה שיותר, לרבות ויתור על מעלית ועלייה במדרגות לדירה שלך (ככל ואתה לא גר בקומת קרקע).
3. להתחיל את היום עם לחם מחמצת של ד"ר מרק (שיפון או כוסמין)
4. להרבות באכילת חלבונים הגורמים לתחושת שובע, כמו מעדן/יוגרט של GO בתוספת חלבון, תמרח על הלחם טחינה "ביתית" או אבוקדו או סלט טונה (במים או עם מיונז קל - מיוקל).
5. תפסיק לאכול לאחר השעה 19:00 בערב.
6. תפסיק לנשנש ולאכול שטויות כמו פחמימות מלוחות ומתוקים.
7. שתה הרבה מים.

ועוד דבר, ככל שתרזה מהר כך תשמין מהר, אז שניים שלושה ק"ג בחודש זה הספק מכובד.

בתקווה שהחזרת החלוקא דרבנן למידותיך התרומיות, תיעשה בקרוב.

בהצלחה.

נא לשלוח שיק לפקודתי על סך 500 ש"ח פלוס מע"מ.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

עכשיו כשאני רואה שבכותבי במרוצה נפלה הטעות הלז, אני אוחז את המשחק מילים המרהיב!
עכשיו אני קולט מי הוא זה שבא מולי כמעט כל יום,
פעם הבאה שאנחנו עוברים זה לצד זה תהנהן בראשך ותן חיוך....
אה! אתה זה ההוא שכל פעם חצי שעה מסתבך איתי ביחד מי ילך לאיזה צד עד שבסוף נתקעים?
ולמה לא ללכת חפץ חיים מסילת ישרים?
אהה! גם מוסר וגם בריאות, אשריך!
בעניין זה הייתי ממליץ בחום לעיין בטורי-

שוקו הפוך

משתמש צעיר
ריבונו של עולם, למה להוריד במשקל,
כל כך כיף וכל כך טוב להיות שמן ענק
כבר היה לעולמים...

כהן אמיתי

משתמש פעיל
תנסה ארוחת בוקר לחם גבינה /טחינה ביצה קשה וירקות בכמות גדולה לדעתי תוך כמה ימים תרגיש פלאות

פלורה

משתמש מקצוען
אני משתדל לאכול שלוש מסודרות
אתה אוכל ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב ותו לא??
נטילת ידיים פעמיים ביום?
ובכל הארוחה כמה שנכנס?
(ובאיזה שעה בערך הארוחה האחרונה?)
אשמח שתפרט קצת
זה פשוט מעניין, אולי ננסה.

פלורה

משתמש מקצוען
מה עם לסגור כאן את האשכולות בתחום הקולינרי?
וגם את כל המתכונים והסרטונים והתמונות בתחומי האוכל השונים?
אז מה יהיה עם אלה שהם תתי תזונה?
איך הם יעלו במשקל???
(למה יגרע חלקם?.....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה