איך מתמודדים עם זה?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קנינו לבן שלי בן שנה וחצי מוצץ חדש לפסח וזרקנו את החדש.. והוא לא מוכן בשום אופן להכניסו לפה איך מרגילים אותו?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ובינתיים איך הוא מתמודד בלי מוצץ?
האמת. לא הייתי מתעקשת. לא רוצה לא צריך... מצויין לגמילה מוקדמת.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לכן שאלתי איך הוא מתמודד. זה כבר יותר משבוע שאין לו את המוצץ...
אם הכל טוב לא הייתי מנסה להרגיל אותו לסוג חדש של מוצץ.
מנסיון אישי.
המטפלות במעון של בני החליטו ביום בהיר אחד שהוא הולך לישון ללא מוצץ ושמיכי.
כיון שאני יוצאת מוקדם מהבית ולא אחראית על פיזור ואיסוף, יצא שהדבר הובא לידיעתי רק לאחר מספר חודשים שבמהלכם הילד הגיע לבית ולפני כל דבר חיפש את המוצץ והשמיכי של הבית והיה צמוד אליהם יותר מתמיד.
בתחילת השנה שלאחר מכן הילד לא היה רגוע בבקרים במעון והרבה למצוץ אצבעות עד שהגענו בהחלטה משותפת עם הצוות למסקנה שהוא צריך אותם בטווח העין ולאו דווקא ביד במשך היום ולקחת אותם אליו בשנה.
אין לי מסקנות חד משמעיות אבל ראיתי יותר מדי מקרים בהם גמילה פתאומית ממוצץ לא הסתיימה בטוב והרבה פעמים האגודל היווה תחליף והוא הרי מזיק פי כמה לשיניים וזמין עד 120.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בינתיים איך הוא מתמודד בלי מוצץ?
האמת. לא הייתי מתעקשת. לא רוצה לא צריך... מצויין לגמילה מוקדמת.
זה הענין שהוא נורא עצבני לא מוכן לישון מכניס את האצבעות לפה וכו וכו
אם יש למישהו פה מכם רעיון איך להרגיל אותו זה ממש יעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה