איך מתחפשים לאדריכלית/ מעצבת פנים?

בלומה

משתמש רשום
גם ביתי תתחפש השנה לאדריכלית ואני בונה לה כעת את התחפושת עם השראה שתחפוף למציאות ככל הניתן, נראה מה יצא בסוף....

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נזכרתי שכשהייתי ילדה מאד רציתי להתחפש לאדריכלית\מעצבת פנים
וכולם מסביב שיכנעו אותי שא"א להתחפש לזה..
אז חכי..
היא עוד תהיה אדריכלית..

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בלומה;2475915:
גם ביתי תתחפש השנה לאדריכלית ואני בונה לה כעת את התחפושת עם השראה שתחפוף למציאות ככל הניתן, נראה מה יצא בסוף....

אפשר לראות את התחפושת?

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תכנון שרטוט;2486394:
יש לי תמונות אך איני יודעת איך לטשטש את פניה....

אני פשוט עושה ריבוע לבן על הפנים בצייר

שוש12

משתמש פעיל
הי,
תודה לכל העונות והמגיבות
כאן ובאישי

היתה לנו תחפושת מהממת והבחורה היתה מאושרת
ארגנו לה תיק עם מלא מלא אביזרים מענינים
והיא קצרה מחמאות
בעיקר על המקוריות והרעיון הלא מוכר.

היו לה: מטר, סרגל, "מד ליזר" (עשינו מפנס), דוגמיות פורמייקה יפיפיות, עטים צבעוניים, שרטוטים מגוונים וגרמושקות, ערכת תכנון דירה (שכללה לוח מגנט ותמונות של ריהוט וסיניטרים), ועוד.
וכמובן מיתוג מושלם של כרטיסי ביקור, פנקס דפי לוגו וכו'

תכנון שרטוט

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
לא העליתי תמונה אך אתאר את התחפושת
תפרתי לילדה אפודה בורדו מבד דמוי עור, עם כיסים למעלה ולמטה, בכיס העליון שמנו לה כרטיסי ביקור ממותגים עם השם שלה ןכן'
למתניה חגורה שתקוע בה מטר,
על חבל בורדו כחול לבן הכנתי לה מגליל צינור של אינסטלציה גליל לתוכניות וגרמושקות גדולות, היה מונח כתיק צד נוטה לגב,
ביד החזיקה פלטת מהנדס -תיק קשיח עם דפים מלאי תוכניות ,עט צבעוני מחובר,
בגב היה מודפס על האפודה, אדריכלות, מקצוע עם נשמה,
על שער בלונדיני פתוח שמנו לה ברט כחול, האפודה בורדו היתה עם פספולים כחולים, שרשרת בורדו עדכנית והילדה מבסוטה עד הגלריה השביעית!!!!!!!!!!!!!!!!
קצרה מחמאות לרוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה