איך משתיקים את וינדוס 10??? (ואיך משנים את התפריט התחתון שהכפתור יהיה בצד שמאל כמו פעם)

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בשעה טובה הגיע המחשב. וינדוס 10. אני איש של וינדוס 7. הוינדוס החדש משגע אותי כל הזמן עם עדכונים או מה לעשות עם זה? ועם זה? ומה אתה חושב על זה? פתאום יש חניות קניות משחקים וכל מיני דברים שמסיחים את דעתי. אני מאמין שאני לא הראשון שזה מפריע לו , אני מחפש סביבת עבודה טובה ושקטה. המחשב עצמו מצוין אבל הוידוס משגע. ואני לא יכול לחזור ל7 כי אני חייב להתקדם ויש דברים שעוד מעט לא יעבדו על 7 לצערנו.
וחוץ מזה איך משנים את זה שהתפריט התחלה יהיה בצד ימין ולא שמאל? לא ראיתי לזה הגדרה.

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בשעה טובה הגיע המחשב. וינדוס 10. אני איש של וינדוס 7. הוינדוס החדש משגע אותי כל הזמן עם עדכונים או מה לעשות עם זה? ועם זה? ומה אתה חושב על זה? פתאום יש חניות קניות משחקים וכל מיני דברים שמסיחים את דעתי. אני מאמין שאני לא הראשון שזה מפריע לו , אני מחפש סביבת עבודה טובה ושקטה. המחשב עצמו מצוין אבל הוידוס משגע. ואני לא יכול לחזור ל7 כי אני חייב להתקדם ויש דברים שעוד מעט לא יעבדו על 7 לצערנו.
וחוץ מזה איך משנים את זה שהתפריט התחלה יהיה בצד ימין ולא שמאל? לא ראיתי לזה הגדרה.
לגבי תפריט ההתחלה הוא נמצא בימין כמו ב 7 אולי התקנת אנגלית, ויש גם תוכנה שמחזירה את ההתחל של ווינדוס 7 (עם הרבה אופציות להגדרה)

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לגבי העדכונים התחל>הגדרות>עדכונים>שנה שעות פעילות
ותגדיר את כל השעות שאתה יושב על המחשב וכך זה לא יפריע לך באמצע עיסוקיך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה