עזרה איך מקימים מספר + מוקד הודעות?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלום וברכה לכל תושבי הפורום

אני מתעניינת על הקמת קו טלפון שכשמתקשרים זה יעבור למוקד הודעות ואז אני אחזור למי שהתקשר.
מהי הדרך הקלה, המומלצת, הזולה?

תודה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום וברכה לכל תושבי הפורום

אני מתעניינת על הקמת קו טלפון שכשמתקשרים זה יעבור למוקד הודעות ואז אני אחזור למי שהתקשר.
מהי הדרך הקלה, המומלצת, הזולה?

תודה
מניסיון לא מומלץ בכלל!!! אלא א"כ אתם רוצים נטו שם וטלפון אם הנציג/ה שמרים שיחות צריך לדבר משהו עם הלקוח, פשוט חבל, בזבוז, נזק, ועוד...

בנוגע לפרוצדורה אין צורך בכלום, יוצרים קשר עם אחת החברות בתחום, חפשו מענה אנושי יהיה לכם רשימה ענקית (לא ממליץ על שידורית בלשון המעטה) מקבלים מספר ומתחילים לשלם על כל דקה 1.5-2.5 ש"ח תלוי בחברות יש מינימום בכל חברה 100 דקות או 200 וכו'

רצוי לא לפרסם את המספר שיביאו לכם כדי שלא תהיו כבולים לחברה כלשהי בצעו הפנייה מטלפון נייד ללא הגבלה וכדו'

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מניסיון לא מומלץ בכלל!!! אלא א"כ אתם רוצים נטו שם וטלפון אם הנציג/ה שמרים שיחות צריך לדבר משהו עם הלקוח, פשוט חבל, בזבוז, נזק, ועוד...

בנוגע לפרוצדורה אין צורך בכלום, יוצרים קשר עם אחת החברות בתחום, חפשו מענה אנושי יהיה לכם רשימה ענקית (לא ממליץ על שידורית בלשון המעטה) מקבלים מספר ומתחילים לשלם על כל דקה 1.5-2.5 ש"ח תלוי בחברות יש מינימום בכל חברה 100 דקות או 200 וכו'

רצוי לא לפרסם את המספר שיביאו לכם כדי שלא תהיו כבולים לחברה כלשהי בצעו הפנייה מטלפון נייד ללא הגבלה וכדו'
תודה רבה על המידע!!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
קופץ על העניין לפעמים אני מתקשר לחנות ועונה לי מישהו שמציג את עצמו כאילו הוא מהשירות לקוחות.
אחרי שפרקתי את הבעיות שהיו על ליבי, אז הוא שואל אותי מה הטלפון ויחזרו אליי.
אם מראש היו אומרים לי שזה מוקד הודעות הייתי אומר רק את המספר ומבלי לבלבל להם ולי את השכל.
בקיצור כל מי ששם מוקד הודעות חייב לדעתי שהמוקד הודעות יזדהה כמוקד הודעות ולא כנציגים של בעל החנות או השירות וכו', זה גניבת דעת

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
קופץ על העניין לפעמים אני מתקשר לחנות ועונה לי מישהו שמציג את עצמו כאילו הוא מהשירות לקוחות.
אם מראש היו אומרים לי שזה מוקד הודעות הייתי אומר רק את המספר ומבלי לבלבל להם ולי את השכל.
בקיצור כל מי ששם מוקד הודעות חייב לדעתי שהמוקד הודעות יזדהה כמוקד הודעות ולא כנציגים של בעל החנות או השירות וכו', זה גניבת דעת
פעמים רבות ניתן לזהות את הקול המונוטוני שלהם, או צורה מוזרה.
למשל פעם ענו לי "ועדת הרבנים לענייני צדקה שלום, מדברת אורית, במה אוכל לעזור".

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
דבר שלא כולם אוהבים, אולם זה הנחייה של העסק, העסק יכול לבקש להזדהות כלאומי קארד מוקד הודעות שלום מדברת אורית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה