איך מפרסמים

עימוד ספרים

משתמש פעיל
שלום וברכה!
כמו כולם אף אני עושה את ההשתדלות להביא פרנסה לביתי.
לצורך כאן רכשתי ולמדתי את תכנת 'תג', ובשנה האחרונה עשיתי מספר עבודות,גדולות וקטנות,לשביעות רצון שני הצדדים;).
אלא שהמכשול הניצב בפני הוא ש"עדיין"לא מספיק מכירים אותי, ומשום כך זרם הפניות אלי אינו גדול במיוחד;)
בכדי שיכירו אותי עלי לפרסם את עצמי:), אלא שעלויות הפרסום הם עצומות, ומטבע הדברים אין לי את היכולת לפרסם ולפרסם ולפרסם.
כל שנותר לי הוא להשקיע סכום מסוים בפרסום, באפיק ובצורה הנכונה, ולמשך זמן קצוב, בתקוה שלאחר מכן אהיה מוכרת מספיק, ואוכל לנוח על זרי הדפנה:)
לצורך כך אני מוכנה להשקיע סכום "עצום";), משהו כמו 5,000 ש"ח לשנה הקרובה, בתנאי שאחריו אוכל לעמוד על הרגלים בלי צורך לפרסם כל העת.
אשמח לעצות המומחים מה, איך, וכמה, להשקיע בפרסום, ולמצות את המירב מההשקעה.
בתודה מראש!!!

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי. אם הנישה שלך זה עימוד ספרי קודש בתג. המקום לפרסום הוא בבתי כנסיות וישיבות.

את חלק העיצוב והקריאייטיב אני ישאר עכשיו לחברינו בפורום השכן.
החלק האסטרטגי, אמור לשדר: אנחנו נעשה בשבילך "ה-כ-ל-". והלקוח יוכל לנוח על עלי דפנה ;)
להעלות את המודעה לפרוג לחוו"ד
להדפיס כמות גדולה מראש.
ולהדביק בבתי כנסיות וישיבות ברחבי הארץ. במשך כל השנה...

בהצלחה

ח-מ

משתמש צעיר
את יכולה גם לפנות למכונים של הוצאה לאור
ולהציע להם,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה