מידע שימושי איך מלמדים ילד (בחור...) לבלוע כדור?

אושר

משתמש מקצוען
תנסו להניח לו בעצמכם את הכדור עמוק, קצת מים- והוא בפנים.(ככה הלך לי עם ילד קטן)

פעם שמעתי על כאלה שנתנו קודם לבלוע שקדי מרק, אבל לא ניסיתי בעצמי.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שיעשה ניסויים עם סוכריות קטנות.

שינסה לבלוע את הכדור כשהוא מוטמן בתוך כף גבינה.

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שיכניס את הכדור לתוך כוס מים, וישתה כך הכל.

אפרתה

משתמש מקצוען
תאמרו לו להניח את הכדור הכי עמוק שהוא יכול. תנו לו כוס משקה טעים ושישתה הרבה בבת אחת, הכדור מתגלש פנימה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי שיודע לבלוע כדור בחיים לא יבין את האלו שלא יודעים. בשבילו זה להכניס עמוק, לשתות מיים ו... הופ הכדור מתגלש פנימה. אבל זה לא. זה פשוט לא עובר...
אבל מניסיון, זה פסיכולוגי...
אחרי שמצליחים לבלוע כדור אחד. (צריך לקחת בחשבון את כל האלו שלא נבלעים... ומשחררים טעם רע ונהרסים) הבאים אחריו באים יותר בקלות.

tiptopgraf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קחו חתיכת טופי קטנה ועטפו איתה את הכדור, הילד לא מרגיש כלום כי הטופי מתוק ואין טעם של מרירות.
רק תזהרו לא לשים חצי טופי כי אז הוא לא יצליח לבלוע את הכדור

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני יכולה רק לאחל בהצלחה, כי אני נזכרת בעצמי בגיל מאוד גדול (18), שהייתי צריכה לקחת אנטיביוטיקה, והדבר שהכי לא הועיל זה שעמדו לידי ונתנו את כל העצות הכתובות למעלה וכל עצה גרמה שעוד כדור לא יבלע, אז ביקשתי שישאירו אותי בשקט ויתנו לי את הזמן ובסוף לא הצלחתי וריסקתי את הכדור.
ואחרי שנישאתי והייתי צריכה לקחת איזה כדור פשוט בשקט בלי שאף אחד יפריע ויתן עצות... הצלחתי.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני זוכרת איך לימדתי את בעלי לבלוע כדור......... עד שהתחתן היה שותה אקמול בסירופ לילדים!!

רות מיכל

משתמש פעיל
לא מלמדים. נותנים לו את הכדור מוזגים כוס פטל, ועוזבים את המטבח. מבקשים שיודיע כשהוא הצליח לבלוע. (זה לא ילד קטן שיעבוד על המבוגר ויזרוק את הכדור מהחלון, נכון?)
לכל אחד יש צורה אחרת שקל לו לקחת את הכדור. זה דבר שא"א ללמד.

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אי אפשר ללמד. מה שכן הוא אמור להבין שהוא חייב את זה ולקפוץ למים.

גילוי נאות עד החתונה לא בלעתי כדורים. (ולא עזר כלום כל הרעיונות נוסו)

שאת מחוסר ברירה חייבת לקחת כדור שאסור לרסק אותו אז זה מה שעושים בולעים וזהו!

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי12;883977:
אני זוכרת איך לימדתי את בעלי לבלוע כדור......... עד שהתחתן היה שותה אקמול בסירופ לילדים!!

אז קודם כל, זה לא מצחיק בכלל
אני עד היום (שש... שחמותי לא תשמע... )
אני לוקחת אקמול סירופ. כן!! אני מפחדת גם מכדורים. אז מה?
זכותי.
אם לא אכפת לכם כל הנושא של אקמול הוא פסיכולוגי בלבד.
אז לוקחים כף אחת ובטוחים שזה עזר. ודי... נגמר הכאבים.

תכל'ס עד יום חתונתי לא נגע לי בתוך הפה כדור של אקמול!
(רק מרוב הצום כאב לי הראש באמצע החתונה שלי... והיה לאמא שלי רק כדור!! רק כדור!
אבל אז היה מישו חכם ואמר באמת כמו שאמרה פה הודעה לפני, סודה. לא אוהבת סודה ולא יכולה שזה נוגע לי בפינת הלשון. אז לקחתי קולה. (...) זה לא משנה מה העיקר משו מוגז זה פשוט מחליק את הכדור בשניה! (צריך קצת באמת להכניס אותו פנימה וזה מחליק!!)
זהו.
מאז אין לי בעיה עם כדורים

(הא.. בעצם כן. אני מפונקת פעם ריסקתי ופעם חצינו אתזה עד שדי, נגמרו הפנוקים) כל פעם כאני לוקחת כדור אני מרגישה שניה אח"כ שזה פשוט מקיא לי אותו, מן תחושה כזו מפחידה (הכל מרוב פחד.. כן?...) לא משנה כמה פעמים אני יקח כדורים תמיד אני יפחד קודם הא כמובן תלוי בגודל של הכדור. כדור אקמול אני לא לוקחת גם אם תשלמו לי כסף... זה ע--נ---ק! :(

גאולונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שקוף;884003:
אז קודם כל, זה לא מצחיק בכלל
אני עד היום (שש... שחמותי לא תשמע... )
אני לוקחת אקמול סירופ. כן!! אני מפחדת גם מכדורים. אז מה?
זכותי.
אם לא אכפת לכם כל הנושא של אקמול הוא פסיכולוגי בלבד.
אז לוקחים כף אחת ובטוחים שזה עזר. ודי... נגמר הכאבים.

תכל'ס עד יום חתונתי לא נגע לי בתוך הפה כדור של אקמול!
(רק מרוב הצום כאב לי הראש באמצע החתונה שלי... והיה לאמא שלי רק כדור!! רק כדור!
אבל אז היה מישו חכם ואמר באמת כמו שאמרה פה הודעה לפני, סודה. לא אוהבת סודה ולא יכולה שזה נוגע לי בפינת הלשון. אז לקחתי קולה. (...) זה לא משנה מה העיקר משו מוגז זה פשוט מחליק את הכדור בשניה! (צריך קצת באמת להכניס אותו פנימה וזה מחליק!!)
זהו.
מאז אין לי בעיה עם כדורים

(הא.. בעצם כן. אני מפונקת פעם ריסקתי ופעם חצינו אתזה עד שדי, נגמרו הפנוקים) כל פעם כאני לוקחת כדור אני מרגישה שניה אח"כ שזה פשוט מקיא לי אותו, מן תחושה כזו מפחידה (הכל מרוב פחד.. כן?...) לא משנה כמה פעמים אני יקח כדורים תמיד אני יפחד קודם הא כמובן תלוי בגודל של הכדור. כדור אקמול אני לא לוקחת גם אם תשלמו לי כסף... זה ע--נ---ק! :(
חחח... את חמודה!
העלית לי חיוך על הפנים.. :)

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שיר770;883935:
מי שיודע לבלוע כדור בחיים לא יבין את האלו שלא יודעים. בשבילו זה להכניס עמוק, לשתות מיים ו... הופ הכדור מתגלש פנימה. אבל זה לא. זה פשוט לא עובר...
נכון מאוד.
אמרה המישהי שטורחת קשה על כל כדור, וצריכה לעשות כל פטנט עשר פעמים, עד שאולי בסוף זה עובד לה.

מניסיון, הכי קל לבלוע בתוך מאכל שהוא סמיך ברמה של 'בלילה רכה' - כף גבינה, כף קוטג', דייסה. דוחפים את הכדור לתוך הכף, פעם פעמיים ובאחת הפעמים זה נבלע בסוף.
שיטה אחרת שפיתחתי - לאכול מאכל אמיתי נוקשה - עוגייה למשל - ואחרי שלועסים כמה לעיסות וכבר רוצים לבלוע - לדחוף לתוך הפה גם את הכדור ולבלוע הכול יחד. בין החתיכות הנוקשות כבר קשה לשים לב אליו.

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז אני גם מאלו שלא יודעים לבלוע כדורים למרות שכבר התחתנתי
וכל פעם שאני צריכה לקחת אנטיביוטיקה שיש לי פדיחה מחדש לצאת מהבית מרקחת עם 5 בקבוקי אנטיביוטיקה
ואם אני מנסה לקחת כדור אז בד"כ זה ניגמר עם 6 כוסות מים וכדור ביד
משמח לשמוע שאני לא היחידה בעולם...:)

צל

משתמש צעיר
לי עזר דווקא לא "לעשות שרירים" בבית הבליעה, מרוב פחד ולתת לגימה גדולה מכוס שתיה לאחר שהכדור בפה.והכל החליק ללא טעם לוואי.
ו--- כן שאף אחד לא יעמוד לידי:D:)(זה יכול להלחיץ)

בהצלחה
ושלא נצטרך אפ'פם

skl

משתמש פעיל
לבלוע את הכדור יחד עם כף גדושה של מעדן - (מחליק את הכדור)

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריך להתאמן קודם עם סוכריות קטנות,או עדשים
וכמצליחים לבלוע לנסות עם כדור אמיתי.

איציק דרעי

משתמש רשום
מכירים את הסיפור של הרב זילברשטין
על הילד שהמורה שלו החליט שהוא חייב ריטלין
ומחמת הבושה הוסכם שהילד יכין כל יום קפה למורה ובחדר מורים יקח את הכדור
ואחרי חודש שאל האבא את הילד איך הולך
והילד אומר שמאז שהוא שם את הכדור למורה בקפה הכל בסדר

אז כדאי לבדוק לפני שהולכים על שיטות כימיות בדרך אלטרנטיביות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה