דרוש מידע איך מכבסים עגלת דונה?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
להוציא את הריפוד ולכבס במכונה ולייבש, להעביר על הקלקר חומר ניקוי, אני אוהבת את של סנו רסס ונגב
ולהצמיד את הריפוד חזרה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הריפוד והגגון ניתנים להסרה וכיבוס

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
ניסיתי לכבס את זה ביד מספר פעמים עם מלא מרכך וג'ל כביסה
וזה נשאר עם ריח מוזר מאוד!!! שנדבק לבגדים של התינוק ממש גם אחרי שהעגלה התייבשה כמובן

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה היא איך מוציאים את הריפוד? זה לא מובן לי
תעביר את היד בשוליים החיצוניות של הדונה, יש שם תיקתק וגומי שמתלבש.
הדונה באוטו אז אני לא יכולה לכתוב הוראות מדויקות אבל אני מכבסת את זה פעם בחודשיים

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מושכים את המוט של הגגון בצד ימין קצת בכח אבל עדינות,
לגבי הריפוד כמו שכתבו יש כמין גומי שתפוס את הריפוד לשוליים ומה שצמוד לחגורה התחתונה פשוט לשלוף חזק

הכריש החרדי

משתמש חדש
אופציה ראשונה להזמין מאלי אקספרס ריפוד חדש ב 94 שח
אופציה שניה יש ביוטיוב סרטון בעמוד דונה הרשמי של יראים איך לפרק את העגלה ולהרכיב מאפס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה