מידע שימושי איך מכבסים בקונסטרוקטה 8 ק"ג?

זיסונת

משתמש מקצוען
החלפתי קונטרוקטה 7 ק"ג ב8 ק"ג
ואיבדתי ידיים ורגליים.
כל התכניות שונות ואין לי מושג מה לכבס באיזו תכנית.
התכניות ארוכות מאד , לא יודעת להחליט כמה סבובי כביסה וכמה מעלות.
יש כאן איזו בלבוסטע שיכולה לתת המלצות?
הרתחה
כביסה כהה
כביסה בהירה
חולצות לבנות של גברים (אני רגילה לכבס ב60 מעלות ללא סחיטה)
מצעים או בגדים שצריכים כיבוס קל

תודה!!

HMB

משתמש פעיל
ואיבדתי ידיים ורגליים.
הרתחה
כביסה כהה
כביסה בהירה

תודה!!
הרתחה אני עושה על COTTON +
  • Speed Perfect - חסכון בזמן התכנית
שימי לב שזה 5 קג
אנחנו מדברות על אותו דגם?

הודו לה'

משתמש מקצוען
ואיבדתי ידיים ורגליים.
הרתחה
כביסה כהה
כביסה בהירה

תודה!!
כותבת לך מה אני עושה:

הרתחה - 60 מעלות 1200 סלד
כביסה כהה - 30 מעלות, 800/600 סלד
כביסה בהירה - 30 מעלות 800/600 סלד
חולצות לבנות של גברים - 40 מעלות 400 סלד
מצעים - 60 מעלות 1000/1200 סלד
בגדים שצריכים כיבוס קל - זה אני עושה על תוכנית של צמר, שבה גם 400 סלד, הם עדינים יותר מ-400 סלד בתוכנית רגילה.
אגב, לי יש בוש 9 ק"ג, וגם תוכניות מאד ארוכות.
אם המכונה לא מלאה - אני עושה Speed Perfect, וככה מתקצר הזמן.
ולדעתי הזמן שכתוב הוא לא תמיד נכון, כי המכונה שוקלת את הכביסה, ואם אין הרבה - הזמן מתקצר.

זיסונת

משתמש מקצוען
כותבת לך מה אני עושה:

הרתחה - 60 מעלות 1200 סלד
כביסה כהה - 30 מעלות, 800/600 סלד
כביסה בהירה - 30 מעלות 800/600 סלד
חולצות לבנות של גברים - 40 מעלות 400 סלד
מצעים - 60 מעלות 1000/1200 סלד
בגדים שצריכים כיבוס קל - זה אני עושה על תוכנית של צמר, שבה גם 400 סלד, הם עדינים יותר מ-400 סלד בתוכנית רגילה.
אגב, לי יש בוש 9 ק"ג, וגם תוכניות מאד ארוכות.
אם המכונה לא מלאה - אני עושה Speed Perfect, וככה מתקצר הזמן.
ולדעתי הזמן שכתוב הוא לא תמיד נכון, כי המכונה שוקלת את הכביסה, ואם אין הרבה - הזמן מתקצר
אני מבינה את הפירוט של המעלות והסל"ד
אבל על איזה אייקון של תכנית את עומדת?
cotton זה להרתחה
אבל כל השאר? חולצות? בהירה?
מעריכה את העזרה!!

יודעת טוב מאוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השאלה מה חשוב לך ,כביסה נקיה ושחוקה ?או פחות נקי ולבן וישמרו לך.....
מי שרוצה הרתחה בוהקת זה 90-95 מעלות וסחיטה מקסימלית , בסביבות 2.5 שעות
חולצות גברים לבן צחור 60 מעלות 800 סחיצה והרבה ווניש קלי ואבקת כביסה ללבן.2.5 שעות.
מצעים כשמחליפים כל שבוע מספיק 30 מעלות 800 סחיטה .
כהה 40 או 30 מעלות לפי הצורך 800 סחיטה ולפחות שעה .
רוצה לשמור על המכונה ועל הבגדים שלמים הורידי מעלות קצרי מכונות ,וקמצי בחומרי ניקוי , וזה נראה בהתאם.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה