איך מטמיעים סרטון בחתימת המייל שלי?

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני רוצה להטמיע סרטון שיוצג בכל מייל שאני שולח אך איני יודע איך לבצע זאת.
מישהו יכול להדריכני?

Yisrael

משתמש פעיל
כמו זה?

אם כן, אז צריך להמיר את הווידאו לפורמט GIF ולצרף אותו כתמונה.

קבצים מצורפים

• GIF.gif
    KB 431.8 · צפיות: 18

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה אבל לא הבהרתי את עצמי:
שכחתי לומר שאני מתכוון לסרטון שיוצג בחתימת המיילים שלי מג'ימייל.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י hchh;893346:
תודה אבל לא הבהרתי את עצמי:
שכחתי לומר שאני מתכוון לסרטון שיוצג בחתימת המיילים שלי מג'ימייל.

הבנתי את זה, ולזה עניתי. מה לא ברור?

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם זה בא במקום התמונה שבצד?

אשמח אם תוכל לפרט יותר כי חפרתי בהגדרות תא הדואר ולא הצלחתי למצוא איפה ממקמים את הסרטון.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י hchh;893794:
אשמח אם תוכל לפרט יותר כי חפרתי בהגדרות תא הדואר ולא הצלחתי למצוא איפה ממקמים את הסרטון.

כמו שכבר אמרתי: צריך להמיר את הסרטון לפורמט GIF, ואחרי שיש לך קובץ GIF (כמו הקובץ המצורף, לדוגמה), אתה יכול - כמו כל תמונה אחרת - פשוט להעתיק ולהדביק אותו בחתימה של הג'ימייל.

אתה יכול לנסות: תשמור את הקובץ שצירפתי (קליק ימני > שמור תמונה בשם), כנס להגדרות המייל (כללי) שם יש אפשרות לעריכת החתימה, לך למיקום בו שמרת את התמונה שהורדת מכאן, העתק והדבק בחתימה.

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הסרטון הוא של כמה עשרות מגה. העברתי לGIF אבל זה לא מקרין אותו אלא רק תמונה אחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה