איך מטמיעים באנר html5 באתר וורדפרס? אודה לכל עזרה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני מעונינת להעלות עבודות html5 לאתר שלי ולא מצליחה
עורכת באמצעות אלמנטור
אשמח מאוד לעזרתכם הנדיבה, איך מטמיעים html5?
תודה רבה מאוד

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בשביל לטעון באנר HTML5 בעמוד את צריכה להעלות את הבאנר כולל קובץ ה-html לשרת האחסון ואז לטעון אותו באתר עצמו באמצעות iframe לתוך האתר שלך.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בשביל לטעון באנר HTML5 בעמוד את צריכה להעלות את הבאנר כולל קובץ ה-html לשרת האחסון ואז לטעון אותו באתר עצמו באמצעות iframe לתוך האתר שלך.
ואו
תודה!
הצלחתי בזכותכם

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הצלחתי, ב"ה:
http://studio-flash.info/html5/
@YYDevelop תודה רבה
יש לי 2 שאלות?
1. איך אני מבטלת את אפשרות הגלגול בצד
2. האם יש אפשרות שהקובץ יתקטן בהתאם למסך ויהיה רספונסיבי?
ושוב תודה גדולה

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
1. אני לא כל כך זוכר איך עשיתי את זה אבל בשביל להוריד את הגלגול בצד אני זוכר שעשיתי שינויים בקוד CSS. תנסי להגדיר את ה-iframe כגדול יותר ואולי זה יבטל את הגלגול.
2. עד כמה שאני יודע באנרים ב-HTML5 הם לא רספונסיבים. זה אפשרי להפוך אותם לרספונסיבים אבל מי שיכול לעשות זאת הוא מתכנת שיבנה מחדש את הבאנר וישנה את התצוגה לפי הרזלוציה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה