עזרה איך מורידים נפח מתמונה?

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שלום ...
אם אני רוצה לעלות תמונות במייל ואז התמונות עם נפח גדול ואז כל תמונה למייל אחד וזה מסובך..
והתמונות שוקלות יותר מ50 mb
אני מכירה אתר שמוריד נפח לפחות50 mb
מישהוא מכיר שיטה אחרת להוריד?
תודה

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כי אני מכירה אתר אחד שמקטין אבל עד 50 mb

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא הבנתי את השאלה.
אני מקטינה ככה כמות גדולה מאד של תמונות באיכות מקצועית סופר.
לא יודעת כי איפה שניסתי זה עלה רק עד חמישים מגה בית ...
אני ינסה בדרך שאמרת
תודה רבה

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לא יודעת כי איפה שניסתי זה עלה רק עד חמישים מגה בית ...
אני ינסה בדרך שאמרת
תודה רבה
השיטה הכי הכי פשוטה שהכרתי
תוכנת צייר
לפתוח את התמונה בתוכנת צייר
ואז יש בסרגל העליון
שנה גודל
פיקסלים
פשוט לרשום לו מספר נמוך יותר וליצא
נדמה לי שזה מוריד קצת מאיכות התמונה ככל שמורידים

a Computer

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם הבעיה היא רק המשלוח במייל ולא אכפת לך להעלות תמונות בנפח גדול, ניתן להשתמש בדרייב. מובנה כבר בתוך ג'ימייל.
ואז משתפים את התמונות עם הנמענים. פשוט וקל.
אם את רוצה לדחוס בכל מקרה, יש המון תוכנות למחשב שעושות זאת. בשביל כמות גדולה, חבל להעלות הכל לאתר חיצוני כדי לדחוס, באותה מידה ניתן להעלות כבר ישירות לדרייב ולשלוח מקורי.
יש אחת שמפורסמת כאן הרבה, פורמט פקטורי/מפעל הפורמטים.
יש את פיקסה הישנה והטובה ויש דברים שהציעו כאן למעלה.

ככלל, אין דבר כזה להוריד מהנפח של תמונה ללא ירידה באיכות, לא משנה מה יבטיחו לך.
מה שהם מתכוונים, שזה לא ממש יורגש לעין בלתי רגישה אם מדובר לצפייה על מסך רגיל ללא הגדלת התמונה.

פוטו פיקסל

פוטו פיקסל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש תוכנה בשם 'פורמט פקטורי' היא להורדה חינם,
אבל לא בטוח בהיא משאירה את איכות התמונה,
יש גודל אחד שאולי כן?!

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם הבעיה היא רק המשלוח במייל ולא אכפת לך להעלות תמונות בנפח גדול, ניתן להשתמש בדרייב. מובנה כבר בתוך ג'ימייל.
ואז משתפים את התמונות עם הנמענים. פשוט וקל.
אם את רוצה לדחוס בכל מקרה, יש המון תוכנות למחשב שעושות זאת. בשביל כמות גדולה, חבל להעלות הכל לאתר חיצוני כדי לדחוס, באותה מידה ניתן להעלות כבר ישירות לדרייב ולשלוח מקורי.
יש אחת שמפורסמת כאן הרבה, פורמט פקטורי/מפעל הפורמטים.
יש את פיקסה הישנה והטובה ויש דברים שהציעו כאן למעלה.

ככלל, אין דבר כזה להוריד מהנפח של תמונה ללא ירידה באיכות, לא משנה מה יבטיחו לך.
מה שהם מתכוונים, שזה לא ממש יורגש לעין בלתי רגישה אם מדובר לצפייה על מסך רגיל ללא הגדלת התמונה.
כן תודה... אבל יש חלק מהלקוחות אין גוגל דרייב
יש לך קישור אולי?
תודה

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה