מידע שימושי איך מוציאים מספר סושיאל סקיוריטי?

dafdefet

משתמש מקצוען
אני חייבת עזרה
יש לי אזרחות אמריקאית בעלת דרכון אמריקאי אבל בלי מספר SSN.
לאן פונים???

מאיר 4134

משתמש מקצוען

כדי לקבל העתק של ה SS.
יש למלא הטופס המצורף.

וכפי שכתבו צריך להזמין תור לשגרירות

כאן:

(אך כרגע בעקבות המצב אין תורים)

וצריך להגיע עם (לא פג) passport או עם תעודת לידה אמריקאית.

https://il.usembassy.gov/u-s-citizen-services/faq/

https://il.usembassy.gov/u-s-citizen-services/social-security/

קבצים מצורפים

• ss-5.pdf
    KB 135 · צפיות: 75

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל
זה בשביל המענק

אמרו לי שאפשר עדיין
אתה בטוח שא"א?
קיבלתי מייל מחברה בת"א :
אני לא מצליח לעלות צילום אבל זה התוכן:

קבלת הטבות כספיות במסגרת משבר הקורונה – מה עלייך לדעת!
לקוח(ה) יקר(ה),
מטרת מייל זה היא להביא לידיעתך ,לספק עידכונים מהותיים ולסייע במימוש זכאותך בקבלת "מענק הקורונה" ( Economic Impact Payment ) במסגרת Coronavirus ,Relief and Economic security act שהוחלט על ידי הקונגרס האמריקאי.

בנוסף,מטרתנו היא לתזכר אותך כי הדד ליין להגשת דוח המס לשנת 2019 יחול בעוד יומיים בתאריך 15/7/2020 וכי חיוני עבורך ליצור עימנו קשר טלפוני או במייל כרגע לצורך פתיחת הזמנה והגשת אורכה עבורך.

אנו מקווים כי מידע זה יסייע לך בהבנת מצבך מול שלטונות המס בארה"ב ויקל על קבלת ההחלטות הנגזרות מכך.אנו ממליצים על העברת המידע לחברי משפחה, חברים ומכרים אשר עשויים אף הם להיעזר במידע זה.
לא הגשתי דוח לשנת 2019 - להלן לקט שאלות שכיחות בנושא זה ותשובותינו להן:
  • מהו הדד ליין להגשת דוח המס לשנת 2019?
תאריך היעד הינו ה- 15/7/2020. במידה והוגשה אורכה להגשת הדוח ניתן יהיה להגישו עד התאריך 15/10/2020. נזכיר, כי הגשת אורכה אינה מהווה אורכה לתשלום וכי עבור קהל לקוחותינו היא מוגשת ללא עלות נוספת.
  • האם יחולו עליי קנסות במידה ואגיש לאחר הדד ליין?
על פי החוק במידה וישנה חבות מס עם הגשת הדוח יחולו קנסות ועונשים על הגשה לאחר התאריך הנ"ל. סוגי הקנסות המוחלים הינם:
א. אי הגשת הדוח בזמן
ב. אי תשלום בזמן
ג. ריבית
ד. אי תשלום מקדמות בזמן
  • מה עלייך לעשות כרגע במידה ולא הגשת את הדוח לשנת 2019?
הדבר החשוב ביותר הוא להגיש אורכה ולשלם את המס המשוער על מנת להימנע מהקנסות הנ"ל.
לנוחיותך, ישנם שני דרכים לבצע זאת:
א. לקהל לקוחותינו – הגשת האורכה נעשית ללא עלות וחלק מהשירות. יש ליצור עימנו קשר טלפוני או במייל חוזר לצורך ביצוע השירות עבורך.
ב. הגשה אורכה באופן עצמאי – יש להיכנס לקישור של ה-IRS בלינק המצורף כאן. לנוחיותך לינק עם דף הנחיות שיסייע לך בנושא.
קבלת מענק "הקורונה" - להלן לקט שאלות שכיחות ותשובותינו להן:
מה עליי לעשות אם קיבלתי מכתב המצביע על זכאותי אך לא קיבלתי את המענק עד כה?
מניסיוננו, לקוחות רבים עדיין לא קיבלו את הצ'ק המיוחל אף על פי שהם קיבלו מכתב המצביע על זכאותם.

במידה ועבר יותר מ-30 יום ממועד קבלת המכתב אנו ממליצים על יצירת קשר טלפוני עם נציג שירות מטעם ה-IRS בטלפון 800-919-9835 (יש להוסיף קידומת +1 למספר בארה"ב). נציג יוכל לוודא כי נשלח צ'ק חלופי לכתובת הרשומה על פי דוח המס האחרון שהוגש.

לתשומת ליבך : האדם היחידי שיכול להעיד בפני הנציג כי המענק לא התקבל בפועל הוא מגיש הדוח ולכן אין מישהו אחר שיכול לייצג אותכם בנושא זה.
  • אילו פרטים עליי לספק לנציג השירות לצורך שליחת צ'ק חלופי?
מחובתו של נציג ה-IRS לבצע אימות זהות לפני כניסה לחשבון האישי שלך. יהיה עלייך לספק מענה לשאלות הבאות:
א. שם מלא באנגלית
ב. מספר ביטוח לאומי אמריקאי (SSN)
ג. תאריך לידה
ד.כתובת על פי דוח המס האחרון שהוגש.

לתשומת ליבך: זמני ההמתנה יכולים להיות ארוכים מאוד בשל "הקורונה" ולכן אנו ממליצים לפנות מספיק זמן טרום יצירת קשר עימם.במידה ויש שינוי בכתובת בה אתה מעוניין בקבלת ההחזר יש לעדכן את הנציג.
  • מהו גובה התשלומים הכספיים להם אני זכאי/ת?
א. ליחיד - עד $1200.
ב. לזוג נשוי (כאשר שני בני הזוג בעלי אזרחות אמריקאית) - עד $2400.
ג. לכל ילד בעל אזרחות אמריקאית מתחת לגיל 17 - $500.

לדוגמה: זוג נשוי ($2400) עם שני ילדים ($1000) כאשר לכולם יש אזרחות אמריקאית יהיו זכאים להחזר של $3400.
  • כיצד אוכל לבדוק את סטטוס ההחזר שלי?
רשות המס האמריקאית (IRS) הקימה פורטל לצורך בדיקה מיידית של סטטוס ההחזר באמצעות לחיצה על הקישור : "Filers : Get Your Payment"
  • מה עליי לעשות במידה ואני מקבל/ת הודעה שגיאה בעת בדיקת סטטוס ההחזר שלי?
מנסיוננו ,בשבועות הראשונים הייתה בעיה בקבלת סטטוס ההחזר בעת הזנת כתובת מחוץ לתחומי ארה"ב. בשבועיים האחרונים נדמה כי הבעיה תוקנה על ידי רשות המס כך שהאתר צפוי לספק מידע עדכני לגבי מועד קבלת המענק.

לתשומת ליבך: במידה והינך מקבל/ת הודעת שגיאה אין להסיק מכך שאינך זכאי/ת לקבל ההחזר.
בכל מקרה כל אזרח אמריקאי שעומד בקריטריונים בהתאם לקישור כאן צפוי/ה לקבל את המענק.

• אם אינני מחויב בהגשת דוח מס בארה"ב, האם ניתן לקבל את המענק?
כן. רשות המס האמריקאית מאפשרת לעדכן את פרטיו האישיים של האזרח לצורך קבלת ההחזר בלינק הבא: non-filers-enter-payment-info-here

לתשומת ליבך: במסגרת מילוי מידע זה הינך מצהיר/ה כי אינך מחוייב בהגשת דוח מס שנתי וכי רמת הכנסתך השנתית הייתה מתחת ל $12,200. הצהרה כוזבת עלולה להיות להיות מלווה בקנסות ועונשים.
אנו ממליצים על ביצוע הרישום באתר במהירות האפשרית לעומדים בקריטריונים הנ"ל לצורך קבלת המענק עוד השנה.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
בכל מקרה כל המשרדים האלו סגורים האלו ואין פשרות בכלל לעשות עכשיו SSN

BANZION

משתמש חדש
יש לי חבר שיכול לסייע (תמורת תשלום..)בכל הנוגע לקבלת מענק

0547702201
חיים
אשמח אם תציינו קרדיט.

אשמח אם יש מישהו שעבר לאחרונה תהליך של קבלת סושאל שיעדכן מה בדיוק היה צריך לעשות..
אני צריך לעשות לבן משפחה...מעל גיל 18..
אפשר גם בטל' 0537317291

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה