איך מוצאים עבודה באיור?

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי למשהו יש רעיון\ עצה איך למצוא עבודה בתחום איור\ עימוד \ שיחזור תמונות עתיקות \ ציור פורטרטים? עכשיו סיימתי את הפרויקט, ואין לי כרגע הזמנות... מה עושים?:confused::confused::confused:

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
את מחפשת עבודה בדווקא, או פרנסה?
אם פרנסה מומלץ ליטול ידיים בנטלה גדושה, ולכוון היטב בברכת המזון. בדוק ומנוסה.
הרבה הצלחה ושפע פרנסה!

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מציע לך לפמות לעיתונים עלונים וכאלה ולהציג את עצמך במחיר זול במיוחד ועבודות ממש מושקעות
אם זה ימצא חן זה ימשוך לקוחות בעז"ה
וכמו כן לפנות למקצוענים שכבר עשו שם בתחום לבקש מהם שימליצו עלייך ,גם עובד! (ככה אני התחלתי)

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תפילה ואמונה.
אח"כ כמובן השתדלות- לשלוח דוגמאות להוצאות ספרים, מערכות עיתונים, פרסום במקומון על קישוטי גנים ואפילו על פורטטים (תחום קשה כיום.)
את תעשי את שלך, ולה' יש את הדרכים שלו לשלוח אליך פרוייקטים- שאפילו לא עשית משהו בכיוון כדי לקבל אותם.
ותודה לך על ההזדמנות שנתת לי לחזק גם את עצמי בנקודה חשובה זו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה