דרוש מידע איך מגיעים להצדיק הרב מאיר יוסף שטרן

יעל9

משתמש חדש
איך אפשר לקבוע תור להתברך ולהתייעץ, אצל
הרב מאיר יוסף שטרן מבני ברק הנכד של הרב מנדל זיע"א?

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
איך אפשר לקבוע תור להתברך ולהתייעץ, אצל
הרב מאיר יוסף שטרן מבני ברק הנכד של הרב מנדל זיע"א?
הצדיק הרב מאיר שטרן גר ברחוב צירלסון 5 בבני ברק. הוא נכדו של המקובל ר' חיים משה מנדל זיע"א ובנו של הצדיק רבי אלטער דוד חיים שטרן.
קובעים תור בפל' 0548485262.

ליבי שטרן

משתמש חדש
סתם תיקון קטן לרב מנדל קוראים המקובל משה מנדל זיע"א בלי חיים כי חיים הוסיפו לו כשהיה חולה ולפי איך שאני יודעת מורידים את השם שמוסיפים אחרי הפטירה בהצלחה

יעל9

משתמש חדש
לאחר שהוסיפו לו את השם חיים הוא חי עוד מספר שנים ולכן משאירים את השם והשם המלא הוא חיים משה מנדל

ליבי שטרן

משתמש חדש
נכון צודקת סליחה
עכשיו אני נזכרת שאנחנו עושים את הילולא בד* תמוז כתוב חיים משה מנדל זצ"ל
דרך אגב אם את עדיין לא מצאת איך מגיעים אליו תוכלי לכתוב פה אני יכולה לעזור לך בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה