דרוש מידע איך מבטלים דוחות חניה בירושלים ברכב נכה?

רות לוי

משתמש פעיל
יש לנו רכב נכה קיבלנו עיקול לחשבון על 20 דוחות חניה שונים (מציינת כי מעולם לא קיבלתי דוח על הרכב)
כנראה צילמו והלכו (רוב הדוחות ליד מעון ילדים שאסור לתת שם דוחות)
עירעתי דרך האתר של ירושלמי על הכל הבעיה שאני לא יכולה לחכות יש לנו עיקול
מה אפשר לעשות ?
ועוד שאלה למה הפקחים כ"כ סתומים לא רואים שזה רכב נכה? למה אני צריכה להתעסק בערעור עכשיו

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעיה מוכרת וידועה. יש מקרים בירושלים שהעיריה תקנה תקנה שמחריגה את מקום החניה ואז נותנת דו״חות גם לרכבי נכה. לגודמה במרכז העיר יש מקום המיועד לפריקה וטעינה, מקום שבכל עיר אחרת רכב נכה לא היה מקבל דו״ח ובירושלים כן. אישית עירערתי כמה פעמים על הנושא ולא באמת עזר לי...(פעמיים המירו את זה לאזהרה) מאז אני פשוט, למרות הקושי הגדול, נמנע מלחנות במקומות מסויימים בירושלים למרות שהרכב הוא רכב נכה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה